REPs Polska KONFERENCJA Live

Konferencja Live

KONFERENCJA REPs Polska

REPs Polska wraz ze szkołami posiadającymi akredytację organizuje ogólnokrajową Konferencję Fitness, Wellness i Treningu Personalnego. Zajmiemy się promocją zdrowia kompleksowo – zarówno sfery fizycznej, jak i psychicznej.

Zapraszamy zatem na 5 dni wszelakich inspiracji fitness & wellness - takiego wydarzenia w wersji LIVE on-line na pewno jeszcze nie było!

Będzie odważnie, będzie nowatorsko, nieszablonowo i pomysłowo. Postaramy się Was zachwycić, zaskoczyć i być może nawet wzbudzić kontrowersje – jednak na pewno zmotywujemy Cię do zadbania o zdrowie i nauczymy jak przekazywać tę wiedzę innym.

Przyjdź i wyraź swoją opinię!

MIĘDZYNARODOWE AKREDYTACJE

REPs Polska

Jesteśmy żeby pomagać innym!

Kto

Znaleźliśmy i wyselekcjonowaliśmy ekspertów z każdej z powyższych dziedzin. Napracowaliśmy się żeby zachęcić ich do udziału w naszej Konferencji, ale było warto, bo dzięki temu poznacie osobiście przedstawicieli wiodących placówek szkoleniowych w Polsce oraz najlepszych trenerów i mentorów z dziedzin rozwoju osobistego.

 

Dla kogo

Nie jest istotne czy masz 20, 40 czy 60 lat oraz czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem - to wydarzenie przygotowaliśmy tak, aby każdy znalazł w nim temat, który go zainteresuje:

- będzie można zobaczyć, oparte na najbardziej aktualnych badaniach, sposoby na poprawę siły, szybkości, balansu, mobilności i gibkości;

- będzie można dowiedzieć się jak skutecznie i bez zbędnego wysiłku doprowadzić swoje ciało do dobrej formy i wyglądu;

- będziemy też rozmawiać o dietetyce i suplementacji;

- będzie można pracować nad sprawnością swojego umysłu, nauczyć się motywować i poznać metody na polepszenie swoich relacji z otoczeniem;

- będziemy pokazywać jak zarabiać w branży fitness i jak czerpać z niej korzyści.

Plan

Przygotowaliśmy 35 spotkań, na które zapraszamy każdego:

- trenerów personalnych, którzy chcą uzupełnić swój warsztat i nauczyć się sprzedawać swoje treningi;

- managerów klubów, którzy chcą zaczerpnąć inspiracji do rozszerzenia klubowego grafiku zajęć;

- osoby, które chciałyby w przyszłości zostać trenerami i instruktorami;

- miłośników fitness, w tym Jogi, Pilates, Streching, Ballance, którzy chcą wchłonąć nowe sposoby ćwiczeń i poznać nowe formy zajęć;

- domatorów i okazjonalnych bywalców klubów, którzy dopiero marzą o zdrowym i pięknym ciele.