Konferencja Gwiazdkowa

Konferencja Gwiazdkowa

Umilimy Wam okres świąteczny i zawitamy w Waszych domach wraz z fantastycznymi Trenerami, Szkoleniowcami i Wykładowcami. Będą treningi i wykłady jakich jeszcze nie widzieliście, ćwiczenia jakich jeszcze nie znacie i wiedza oparta na doświadczeniu najlepszych trenerów. Do tego prezenty i niezapomniany świąteczny nastrój.

REPs Polska we współpracy z najlepszymi trenerami posiadającymi akredytację organizuje w dniach

27-29 grudnia GWIAZDKOWĄ KONFERENCJĘ REPs Polska.

Zapraszamy gorąco i świątecznie na największe wydarzenie online LIVE w Polsce - Konferencję Fitness, Wellness - ZDROWEGO STYLU ŻYCIA!!!  Będzie o treningu, dietetyce wiedzy i motywacji.

Spędźcie z nami te trzy dni w ciepłej atmosferze i w miłym towarzystwie.

Będą nowi prelegenci i ci najbardziej oczekiwani, znani z poprzednich Konferencji REPs Polska. Wypełnimy Wam czas między świąteczny wiedzą opartą na najbardziej aktualnych badaniach i przygotujemy Was do Sylwestra pokazując sposoby na poprawę siły, szybkości, balansu, mobilności i gibkości. Do tego będzie można dowiedzieć się jak skutecznie i bez zbędnego wysiłku doprowadzić swoje ciało do dobrej formy i wyglądu, będziemy też rozmawiać o dietetyce i suplementacji.

2021 ROK, TO ROK DLA CIEBIE - ZOSTAŃ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE!

Będziecie również mogli osobiście poznać przedstawicieli wiodących trendów w Polsce oraz ćwiczyć z najlepszymi trenerami i mentorami z dziedzin fitness. 

Wszystko to pod patronatem REPs Polska, które zrzesza dziś już 21 największych i najlepszych szkół fitness w Polsce oraz 3,5 tysiąca zarejestrowanych profesjonalistów.

Przygotowaliśmy 15 spotkań, na które zapraszamy każdego: 

miłośników fitness, w tym Jogi, Pilates, Streching, Ballance, którzy chcą wchłonąć nowe sposoby ćwiczeń i poznać nowe formy zajęć;

domatorów i okazjonalnych bywalców klubów, którzy dopiero marzą o zdrowym i pięknym ciele;

tych, którzy mają nadzieję wejść w 2021 rok aktywnie i zmienić swoje życie na lepsze!

Warto miło spędzić ten szczególny czas z GWIAZDKOWĄ KONFERENCJĄ REPs Polska. Wedle własnego uznania, każdy będzie mógł ćwiczyć lub tylko popatrzeć i posłuchać, popróbować… Do niczego nie zmuszamy, bo każdy ma prawo czuć się wspaniale w tym wyjątkowym, świątecznym okresie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - prosimy nie czekaj - pisz lub dzwoń:

e-mail: repspoland@gmail.com 

tel.: +0048 696327214 

Pozdrawiam

Edyta Wolak

Prezes REPs Polska wraz z całym zespołem REPs

Harmonogram

Cennik

3 dni udziału we wszystkich zajęciach.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

CENAPLN
Bilet Normalny50 zł

Rejestracja

Kontakt

Edyta Bartejczuk Wolak
kontakt@repspolska.pl