Konferencja LIVE 2nd Edition

Konferencja LIVE 2nd Edition

Dziękujemy za wzięcie udziału w konferencji. Ponad 480 osób wzięło udział w tym wspaniałym wydarzeniu online live. Zapraszamy do udziału w następnej konferencji, i do rejestracji w REPS Polska.


REPs Polska jest organizacją będącą członkiem ICREPs - Międzynarodowej Federacji Zrzeszającej Kraje Członkowskie posiadające System Rejestracji REPs.
REPs Polska reprezentuje wybrane Placówki Szkoleniowe oraz ich Szkoleniowców, jak również indywidualnych Instruktorów Fitness, Instruktorów Siłowni i Trenerów Personalnych, którzy otrzymali dyplom ukończenia kursu w jednej z akredytowanych szkół.

REPs Polska we współpracy z profesjonalistami rynku fitness organizuje ponownie ogólnokrajową Konferencję Fitness, Wellness i Treningu Personalnego. Po wielkim sukcesie pierwszej edycji ruszamy z kolejną impreza – będzie jeszcze lepiej, jeszcze ambitniej i jeszcze ciekawiej. Bądź z nami w dniach 18-22 sierpnia.

5 dni zajęć i wykładów oraz 32 prelegentów,

w tym trening, dietetyka, narzędzia do zarządzania zawodem trenera - treningi jakich jeszcze nie widzieliście, ćwiczenia jakich jeszcze nie znacie i wiedza oparta na doświadczeniu najlepszych trenerów.

Będzie odważnie, będzie nowatorsko, nieszablonowo i pomysłowo. Będą nowi prelegenci i ci najbardziej oczekiwani po pierwszej edycji. Postaramy się Was zachwycić, zaskoczyć i być może nawet wzbudzić kontrowersje – jednak na pewno zmotywujemy Cię do zadbania o zdrowie i nauczymy jak przekazywać tę wiedzę innym.

Przyjdź i wyraź swoją opinię! 

  • będzie można zobaczyć, oparte na najbardziej aktualnych badaniach, sposoby na poprawę siły, szybkości, balansu, mobilności i gibkości;
  • będzie można dowiedzieć się jak skutecznie i bez zbędnego wysiłku doprowadzić swoje ciało do dobrej formy i wyglądu;
  • będziemy też rozmawiać o dietetyce i suplementacji;
  • będzie można pracować nad sprawnością swojego umysłu, nauczyć się motywować i poznać metody na polepszenie swoich relacji z otoczeniem;
  • będziemy pokazywać jak zarabiać w branży fitness i jak czerpać z niej korzyści.

 

Znaleźliśmy i wyselekcjonowaliśmy ekspertów z każdej z powyższych dziedzin chcąc zachęcić cię do udziału w naszej Konferencji. Będziesz mógł osobiście poznać przedstawicieli wiodących placówek szkoleniowych w Polsce oraz najlepszych trenerów i mentorów z dziedzin rozwoju osobistego.

 Wszystko to pod patronatem REPs Polska, które zrzesza dziś już 21 największych i najlepszych szkół fitness w Polsce oraz 3,5 tysiąca zarejestrowanych profesjonalistów. Przygotowaliśmy 35 spotkań, na które zapraszamy każdego:

  • trenerów personalnych, którzy chcą uzupełnić swój warsztat i nauczyć się sprzedawać swoje treningi;
  • managerów klubów, którzy chcą zaczerpnąć inspiracji do rozszerzenia klubowego grafiku zajęć;
  • osoby, które chciałyby w przyszłości zostać trenerami i instruktorami;
  • miłośników fitness, w tym Jogi, Pilates, Streching, Ballance, którzy chcą wchłonąć nowe sposoby ćwiczeń i poznać nowe formy zajęć;
  • domatorów i okazjonalnych bywalców klubów, którzy dopiero marzą o zdrowym i pięknym ciele.

 

Ręczymy, że w tych dniach każdy dobrze będzie się bawił!

 

Podczas każdych zajęć będziesz mógł ćwiczyć lub jak wolisz tylko popatrzeć i posłuchać, popróbować… Do niczego nie zmuszamy, chcemy jedynie inspirować i zachęcać – pokazać, że można jeszcze inaczej i jeszcze lepiej.

 

Uprzejmie informujemy, że nagrania z Konferencji REPS Polska 2nd Edition będą realizowane i udostępniane przez firmę myover40.pl, zatem odtworzenie wykładów z Konferencji będzie możliwe wyłącznie po zalogowaniu się na platformie www.myover40.pl

Dostęp do nagrań będzie możliwy przez okres 60 dni od zakończenia Konferencji (należy wykupić subskrypcje).

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem platformy przed potwierdzeniem założenia konta.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - prosimy nie czekaj - pisz lub dzwoń:

e-mail: repspoland@gmail.com

tel.: +0048 696327214

Pozdrawiam

Edyta Wolak

Prezes REPs Polska wraz z całym zespołem REPs

Harmonogram

Cennik

5 dni udziału we wszystkich zajęciach.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

CENAPLN
Bilet Normalny120 zł
Bilet Członkowski
Członek REPs Polska
60 zł

Rejestracja

Kontakt

Edyta Bartejczuk Wolak
kontakt@repspolska.pl