Żyj zdrowo by żyć kolorowo- kształtowanie stylu życia 45+

Żyj zdrowo by żyć kolorowo- kształtowanie stylu życia 45+

Dzień:
27.12.2020 (Niedziela)

Godzina:
13:00

Prowadzący:
Dorota Janur

OPIS WYDARZENIA

„Żyj zdrowo by żyć kolorowo- kształtowanie zdrowego i aktywnego stylu życia 45+”

 

Masz wrażenie, że każdy dzień jest taki sam? Odczuwasz monotonię oraz coraz częstsze spadki energii i dobrego humoru? Twoje ubrania stają się nieco za wąskie, zaś Twoje ciało jest coraz bardziej zmęczone i obolałe? Nie masz pomysłu na siebie, a chciałbyś coś zmienić?

W trakcie naszego spotkania, przekonam Cię, że warto zainwestować trochę czasu dla siebie, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowym i sprawnym życiem.

Zaczął się najpiękniejszy czas Twojego życia, który możesz poświęcić sobie. Bez względu na to ile masz lat, czy właśnie dzieci poszły na swoje a może jesteś po rozstaniu lub też chcesz wspólnie z partnerem czerpać życie garściami…. nigdy nie jest za późno, aby zrobić coś fajnego i przyjemnego dla siebie.

Wskażę Ci drogę, jak odżywiać się w tym wieku, aby było zdrowo i smacznie mając na uwadze różnego rodzaju choroby, które zaczynają pomału wkradać się w nasze życie. Podpowiem, jak wybrać najlepszą formę ruchu dla siebie oraz jak ćwiczyć w zależności jakich efektów oczekujesz.  Dowiesz się, dlaczego bywasz zmęczony, apatyczny, czasem obolały choć praktycznie nic wielkiego nie zrobiłeś. Zarażę Cię optymizmem 50-latki, która ma za sobą burzliwe życie, które nie zawsze było fit.

Zmiany wcale nie muszą kosztować majątek, wystarczy Twoja chęć i nieco zapału. Zaufaj mi a będziesz cieszyć się zdrowiem przez długie lata.

 

Dorota Janur

trener personalny, dietetyk, coach, instruktor fitness oraz tańca, choreograf.

Jej misją jest wzbudzenie świadomości w ludziach na temat ich zdrowia i dobrego samopoczucia.  Wierzy, że każdy może czuć się dobrze w swoim ciele bez względu na wiek, wagę czy płeć.

Jest pewna, że mamy wpływ na jakość naszego życia i to przekazuje ludziom.

W swojej pracy z klientami dużo czasu poświęca na zbudowania dobrych relacji. Każdy klient to indywidualność, z którą pracuje nie tylko nad poprawą zdrowia czy sylwetki, ale przede wszystkim nad sferą psychologiczną, która ma ogromny wpływ na nasze decyzje i postępowanie.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje zaś jej kreatywność artystyczna oraz energia pomimo jej wieku nie maleje. W tym roku stworzył kanał na youtube „45plus” a przed nią realizacja kolejnych pomysłów. Pracuje z osobami dorosłymi jak również z dziećmi i seniorami.

W swojej wieloletniej pracy z ludźmi wykorzystuje poza zdobytą wiedzą również własne doświadczenia oraz turbulencje życiowe. Dzięki tym doświadczeniom wizualizuje ludziom, że dzięki uporowi, właściwej ścieżce działania, pozytywnemu nastawieniu, determinacji możemy poprawić swój stan fizyczny, psychiczny, emocjonalny a czasem zmienić całkowicie swoje życie na pełne uśmiechu, miłości i szczęścia.

Jej motto: „Wiatr nigdy nie wieje tak mocno, aby nie można było iść dalej…”

 

Portale społecznościowe