KAMPANIA WRZEŚNIOWA – JAK SKUTECZNIE POZYSKAĆ KLIENTÓW?

KAMPANIA WRZEŚNIOWA – JAK SKUTECZNIE POZYSKAĆ KLIENTÓW?

Dzień:
18.08.2020 (Wtorek)

Godzina:
13:00

Prowadzący:
Małgorzata Piasecka-Mróz Sebastian Goszcz

OPIS WYDARZENIA

 Wykład dla wszystkich instruktorów zajęć grupowych i trenerów personalnych, którzy chcą wiedzieć, co mogą zrobić więcej, jak skutecznie zadziałać, by wydajnie funkcjonować w nowej, trudnej rzeczywistości.

Proaktywność – słowo klucz w tym sezonie.

W tym roku Kampania Wrześniowa - wymagać będzie od nas zarówno większej aktywności jak i większej skuteczności nie tylko w utrzymaniu klientów, którzy już powrócili do klubów, ale przede wszystkim w pozyskaniu i odzyskaniu kolejnych. Gdzie szukać klientów? Jak skutecznie walczyć z nowymi obiekcjami? Jak przygotować się na skuteczne działanie?

Gotowe pomysły i rozwiązania do wdrożenia od zaraz.

Małgorzata Piasecka-Mróz

Instruktor zajęć grupowych​,​ Indoor cycling​,​ Indoor walking​,​ TRX​,​ cross​,​ trener personalny​,​ trener przygotowania motorycznego. Od 8 lat właściciel​,​ menadżer i instruktor w klubie "Warsztat Formy" w Tychach. Prowadzone szkolenia: •Doradztwo i konsultacje dla klubów w ramach zespołu szkoleniowo-doradczego Espresso Fitness Business Solutions. •Program szkoleniowy Akademii Multisport Konferencje i szkolenia: Forum Fitness Bizness​,​ Kongres Body Life​,​ cykl szkoleń dla managerów Excellence for Fitness Industry ​,​ ICAN. Manager Roku 2016 wg Magazynu Fitness Biznes (kluby o powierzchni do 500m2) Certyfikowany konsultant metody DISC D3

Sebastian Goszcz

 Związany z branżą fitness od 1997 r., przez wiele lat jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za strategię, sprzedaż oraz budowanie lojalności klientów w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness & Welness w Łodzi. Obecnie członek zarządu tych klubów. Współzałożyciel oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions.

 Studiował Zarządzanie i Marketing, uczestniczył w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą min. największych imprezach edukacyjnych branży fitness Kongresach IFAA w Heidelbergu i Berlinie, Kongresach IHRSA w San Diego (2010r.), San Francisco (2011r.), Los Angeles (2012), Las Vegas (2013), San Diego (2014), Los Angeles (2015), Marsylia (2015) Orlando (2016). Absolwent dwóch rocznych programów rozwoju i edukacji menedżerów Executive Education – “Management” i Advanced Executive Education “Strategic Leadership Academy” ICAN Institute i Harvard Business School.

Espresso Fitness Business Solutions

Aleja ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 95/57

94-051 Łódź, Polska

espresso> fitness business solutions

s.goszcz@espresso-fitness.com

www.espresso-fitness.com

www.facebook.com/espressofitness

www.espressofitness.wordpress.com