Zwichnięcie stawu skokowego – co dalej ?

Dzień:
16.04.2021 (Piątek)

Godzina:
14:30

Prowadzący:
Michał Barbaruk

OPIS WYDARZENIA

ZWICHNIĘCIE STAWU SKOKOWEGO – CO DALEJ ?

 

Michał to licencjonowany trener personalny, instruktor windsurfingu, zawodowy instruktor snowboardu oraz terapeuta ruchowy osób z niepełnosprawnością intelektualną. Na co dzień umożliwia ludziom zrozumienie ich przypadłości narządu ruchu oraz zależności między sferą fizyczną I umysłową w dążeniu pełnej sprawności. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki pracy z ciałem po to, aby skutecznie I przystępnie dla podopiecznego wyeliminować ograniczenia I dysfunkcje utrudniające codzienne funkcjonowanie osób nie mających kontaktu ze sportem jak I profesjonalnych atletów. Rzetelność, empatia I holistyczna perspektywa prowadzenia zajęć to cechy charakteryzujące usługi świadczone przez Michała.

Michał Barbaruk

Kontuzje dotyczące stawu skokowego to jedna z częściej występujących przypadłości na jaką możemy natrafić podczas usprawniania narządu ruchu. Ze względu na lokalizację jej konsekwencje ponosi całe ciało przy każdym postawionym kroku. Występuje zarówno u sportowców jak I u osób stroniących od aktywnośći ruchowej. Jakie są czynniki wzmagające ryzyko tej dysfunkcji ?

W jaki sposób możemy się przed nią uchrnoić ? Przede wszystkim jak zachować się w sytuacji świeżego urazu, chłodzić czy nie ? Unieruchamiać czy pozwolić na swobodę ruchu I w jakim zakresie ?

Jeśli pracujesz z Ciałem stopa to jego elementem, który zdecydowanie warto utrzymać w jak najlepszej kondycji, czemu poświęcony będzie wykład z moim udziałem.

Kontakt:

teraruch@gmail.com

Tel: 504938285

Portale społecznościowe