Stumilowe stopy

Dzień:
27.12.2020 (Niedziela)

Godzina:
14:30

Prowadzący:
Michał Barbaruk

OPIS WYDARZENIA

Cenisz sobie niezależność ?

Nie lubisz się spóźniać i chcesz być zawsze o czasie ?

Pomyślałaś/pomyślałeś o tym jak dużo zależy w tych kwestiach od Twoich stóp ?

Przez cały dzień zamknięte w butach i ściśnięte skarpetą, nieustannie poddawane przeróżnym oczekiwaniom, a w zamian co dostają ? Krótki prysznic ???

Daj wreszcie wytchnienie Twoim nogom i zorganizuj im efektywny wypoczynek. Stopy to jeden z najbardziej czułych obszarów naszego ciała i podstawa całej sylwetki dlatego troska o nie przekłada się na dobrostan całego narządu ruchu.

Czego możesz się spodziewać ? Przyjemnie spędzonego czasu z korzyścią dla zdrowia, a także ulgi w sztywnych miejscach po zastosowaniu technik automasażu dedykowanym stopie a także powiewiu świeżości i nowej energii dzięki kórej Twoje stopy zaniosą Cię tam gdzie zechcesz.

 

Michał to energiczny nauczyciel ruchu, miłośnik sportów ekstremalnych i mocnego brzmienia.

   Propozycję aktywności fizycznej jaką oferuje to holistyczne podejście do tematu wzmacniania  wypośrodkowane pomiędzy aktywnością ciała i umysłu. Dlatego oprócz poprawnej techniki wykonania samego ruchu stara się przekazać również jego zasadność, aby praca nad własnym ciałem jaką podejmują jego podopieczni była świadoma i dzięki temu trwała.

   Absolwent AWF Wrocław, szkoleń treningu medycznego, współtwórca programu usprawniającego Myover40, pasjonat ćwiczeń z wagą własnego ciała i automasażu.

  Wyznawca zasady " Wszystko dla ludzi byle umiarem, również ruch "

https://repspolska.pl/trener/Michal-Barbaruk/REPS-TR-1054

https://pl-pl.facebook.com/MichalBarbaruk

https://myover40.pl/

https://www.facebook.com/myover40polska/

https://www.instagram.com/trenuj_z_myover40

Portale społecznościowe