Układ trawienny, oczyszczanie z toksyn

Dzień:
25.11.2021 (Czwartek)

Godzina:
14:30

Prowadzący:
Beata Brzezińska

OPIS WYDARZENIA

Układ trawienny, oczyszczanie z toksyn i związek z utrzymywaniem top kondycji.

Czy jesteś atletą  w szczytowej formie, który chce osiągnąć wyższy poziom wydajności czy po prostu przeciętna osoba, która chce zwiększyć poziom energii I poprawić  kondycje fizyczna, ważne jest, by odkryć jak, wzmocnić swoje ciało, zwiększyć jego wytrzymałość, przyspieszyć regenerację, by czuć się komfortowo i witalnie?
Być może powiedziano ci, że musisz utrzymywać restrykcyjną dietę i ćwiczyć ciężej i dłużej by osiągnąć swój cel. Jeżeli jest to prawda, to dlaczego tak wielu ludziom nie udaje się dotrwać?
I co z tym wszystkim ma wspólnego twój układ trawienny?  Jaki wpływa ma on na apetyt, system oczyszczania z toksyn, funkcjonowanie mózgu oraz utrzymywanie równomiernego poziomu energii I regeneracje ciała?
Czym jest dobry detoks? Jaki jest najkorzystniejszy?
Czy zielone koktajle, suplementy i głodówki są dobrym rozwiązaniem na oczyszczenie z toksyn? 
Będę dzieliła się wiedzą z punktu widzenia terapeuty żywieniowego pod względem holistycznym na temat dobrego samopoczucia, zwiększenie  energii, koncentracji, by osiągnąć top kondycję, wyglądać jak najlepiej i kontrolować swoje zdrowie.

Beata Brzezińska

Terapeuta żywieniowy, członek stowarzyszenia lekarzy medycyny naturalnej w Anglii. Absolwentka kolegium medycyny naturopatycznej  CNM w Dublinie w Irlandii. Aktualnie pracuje z prywatnymi klientami, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, zwiększyć witalność I odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem.
Specjalizuje się w problemach układu trawiennego, alergiach I nietolerancjach żywieniowych, wspomaganiu systemu odpornościowego I chorób skórnych.
Jej metoda współpracy z klientami opiera się na holistycznym podejściu I odnajdywaniu pierwotnych przyczyn chorób.
Terapia opiera się na wspomaganiu osoby na poziomie indywidualnym poprzez dopasowywanie personalnego planu żywienia, odpowiednich suplementów oraz ziół. Jej programy zdrowego odżywiania polegają na transformacji dotychczasowych nawyków żywieniowych, zmiany stylu życia w najłatwiejszy sposób niekolidujący z codziennym życiem.

Kontakt: bbrzezinska870@gmail.com
Telefon: +353877050785