MOBILNOŚĆ FUNKCJONALNA

Dzień:
20.08.2020 (Czwartek)

Godzina:
10:00

Prowadzący:
Dorota Rożko

OPIS WYDARZENIA

Lekcja , na której zajmiemy się wszechstronna sprawnością i mobilnością ...
Nie spodziewaj się klasycznych ćwiczeń ani tradycyjnego ujęcia .
Przyjrzymy się i przetestujemy , jak Twoje ciało adaptuje się do postawionych przed nim nietuzinkowych wyzwań i ruchów , które były niegdyś częścią naszego życia , ale zostały wyparte przez udogodnienia cywilizacyjne .
Spodziewaj się dużo śmiechu i potu .

Potrzebne narzędzia : dwa bloki do jogi albo dwie grube książki , przestrzeń po której możesz wykonać kilka kroków .
 

Dorota to miłośniczka ruchu ... w różnych odsłonach ... joga, taniec , pilates , kickboxing ,trening siłowy , kalistenika... Najbardziej kocha balansowanie  na rękach ,szpagaty , tance latynoskie , afrykańskie i burleskę.

W poszukiwaniu inspiracji i nowych doświadczeń podróżuje od 2006 - mieszkała ,studiowała i pracowała w Irlandii , Australii , Indiach , Arabii Saudyjskiej i na Bermudach .

Obecnie od 3 lat przebywa w Singapurze .

Prowadziła i prowadzi szkolenia dla instruktorów jogi , fitness i trenerow personalnych .

W ciągu 15 lat doświadczenia w pracy trenera różnych form spotkała się z różnorakimi dysfunkcjami , które utrudniały podopiecznym życie codzienne, limitowały progres treningowy . Zaowocowało to poszukiwaniami ich źródeł i metod polepszenia jakości życia .

Tak tez trafiła na szkolenia Anatomy Trains, FRC ( jest certyfikowanym Functional Range Conditioning Mobility Specialist), warsztaty ze studentami Ido Portal ....

Mobilność , elastyczność i stabilność stawów , które mogą pomoc w zachowaniu zdrowego ciała bez względu na wiek stały się jej kolejną pasją , którą dzieli się poprzez program , którego jest współautorką myover40.

 

 

Portale społecznościowe