Trening grupowy czy indywidualny?

Dzień:
02.04.2022 (Sobota)

Godzina:
16:00

Prowadzący:
Daria Jabłońska

OPIS WYDARZENIA

Trening grupowy czy indywidualny?

Od czego zacząć? Jaki trening wybrać? Trenować w grupie czy indywidualnie? Jak nie zginąć w gąszczu obco brzmiących nazw? W jaki sposób jak najlepiej skorzystać z bogatej oferty klubów fitness, aby spełnić swoje potrzeby, zrealizować cele? Podczas mojego spotkania online z Wami opowiem o zaletach różnych form treningów, podzielę się własnym doświadczeniem, poprowadzę Was przez rozmaite formaty i programy treningowe.

Daria Jabłońska

- instruktor pilates, stretchingu, TRX® GTC, rozluźniania powięziowo-mięśniowego, Animal Flow®, International BODYART® Instructor, Trilo Chi®, nauczyciel treningu powięziowego wg Fascia Training System, Advanced oraz Master Fitness Instructor"

Muzyk, kompozytorka, aranżerka, menedżer i animatorka kultury, absolwentka łódzkiej Filmówki, pilot wycieczek zagranicznych, wielbicielka języka japońskiego. Ale też: instruktor fitness, pilates, stretchingu, Animal Flow®, International BODYART® Instructor, Trilo Chi®, nauczyciel treningu powięziowego wg Fascia Training System, Advanced oraz Master Fitness Instructor. Prowadzi zajęcia dynamiczne, wzmacniające i taneczne, ale także spokojne, gdzie najważniejsza jest świadomość ciała oraz połączenie jej z umysłem i oddechem. Pasjonują ją ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, budujące elastyczność, siłę i wytrzymałość. Lubi również zajęcia wzmacniające ze sprzętem (TRX, Body Ball i in.), a niedawno zafrapował ją trening powięziowy! Zawsze na pierwszym miejscu stawia płynność ruchów i precyzję, dąży do układania ćwiczeń w sekwencje i flow treningowe. Uczestnicy jej zajęć często podkreślają, że cenią sobie jej wszechstronność, zaangażowanie, pasję, wiedzę, otwartość i spokój. A dla Darii największą nagrodą są efekty uzyskiwane przez grupę i niespożyta energia płynąca od niej.

Profil REPs Polska