Trener zdrowia. Rozwijaj umiejętności samozarządzania

Trener zdrowia. Rozwijaj umiejętności samozarządzania

Dzień:
26 listopad 2023

Godzina:
16:30

Prowadzący:
Halina Jurkowska

OPIS WYDARZENIA

Trener zdrowia. Rozwijaj umiejętności samozarządzania i samopomocy z Biolitem

Żyjemy w niesamowitych czasach. Świat zmienia się na naszych oczach. Tempo tych zmian we wszystkich dziedzinach ludzkiego  życia  jest hipnotyzujące. Takiego tempa zmian informacji i technologii nie zaobserwowano w całej historii istnienia ludzkości. Wszystko to, co było ważne dla poprzednich pokoleń traci na znaczeniu.
Przystosowani ludzie będą nie tylko skuteczni i efektywni, ... czeka ich prawdziwa długowieczność.
Z wykładu dowiecie się w jaki sposób rośliny adaptogenne Ałtaju wspomagają organizm w adaptacji do zmian.  Zostań trenerem swojego zdrowia z Biolitem.Trener Zdrowia to specjalista nowoczesnych metod modyfikacji stylu życia
i niemedykamentowej odnowy biologicznej. Trener Zdrowia jest specjalistą od zdrowego stylu życia, utrzymywania zdrowia bez
leków,  oraz w zakresie tworzenia osobistego programu uzdrawiania. Podczas wykładu skoncentrujemy się na nowoczesnych podejściach opartych na naukowych dowodach i rozwija umiejętności samozarządzania i samopomocy.

Halina Jurkowska

Certyfikowany specjalista terapii Anti-Age. Propagator badań klinicznych nad adaptogenami Instytutu Biolit, wykładowca na kursach w  Instytucie  Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych w Warszawie i Łodzi. Współorganizator kursu specjalista terapii Anti-Age z prawem wykonywania zawodu w RP. Właściciel i redaktor naczelny gazety i targów medycyny naturalnej  Bliżej Zdrowia Bliżej Natury. W 2016 r nagrodzona przez Ministerstwo Zdrowia RP i Stowarzyszenie Diabetyków Polskich Zarząd Główny odznaczeniem za szczególne zasługi w rozwoju Stowarzyszenia oraz niesienie szczytnej  idei pomocy ludziom chorym na cukrzycę w Polsce.

Wraz z Instytutem Biolit  prowadzi działalność na rzecz programów wspierania zdrowia pszczół. W 2018r. i 2019r. otrzymała podziękowanie  od Regionalnego Związku Pszczelarzy w Toruniu  za działalność edukacyjną i badawczą  nad wpływem wodnych ekstraktów z adaptogenów Instytutu Biolit na utrzymanie zdrowia pszczół oraz od  organizacji Greenpeace za udział w ogólnopolskiej akcji ratowania pszczół i owadów zapylających. Autor artykułów dla polskich czasopism i tłumacz przekładów artykułów temacie utrzymania zdrowia kadry naukowej Instytutu Biolit.

Portale społecznościowe