Suplementacja uzależniona od celu

Dzień:
25.11.2021 (Czwartek)

Godzina:
10:00

Prowadzący:
Jakub Mauricz

OPIS WYDARZENIA

Suplementacja uzależniona od celu

Spalanie tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, a może wsparcie układu odpornościowego? Warto jest wiedzieć jak połączyć odpowiednio ze sobą suplementy diety, w zależności od celu, który nam przyświeca. Podczas wystąpienia słuchacze poznają dokładne składy oraz dawki suplementów, które pomogą im budować lepszą wersję samego siebie.

JAKUB MAURICZ

Powiedzieć o nim, że jest dietetykiem, to jakby nic nie powiedzieć… Człowiek-petarda z mnóstwem energii do działania, naładowany wiedzą na temat zdrowego stylu życia i napędzany charyzmą, która nigdy nie pozwala zwolnić tempa. 

Nieustępliwy i wybitnie skuteczny absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który zdobywa nie tylko atencję, lecz nade wszystko serca swoich podopiecznych. W ostatnim czasie współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnoza i planowanie żywienia sportowca” i realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Człowiek z wizją i misją – które sprowadza do edukowania i promowania stylu bycia opartego na zdrowiu, aktywności fizycznej i świetnym samopoczuciu. Co więcej? 

Przeszło 12 lat doświadczenia… wykłady i prelekcje dla wypełnionych słuchaczami sal w całej Polsce! Ekspert w programach TV i radiowych poświęconych diecie i suplementacji, redaktor naukowy i recenzent publikacji o tematyce zdrowotnej, ambasador programu FitProfit, a ponadto autor: receptur produktów spożywczych (Bakalland, Henryk Kania, Legal Cakes), suplementów diety (Lab One, Trec Nutrition) i jadłospisów (Cud i Miód), a także książki pt. „Możesz jeść wszystko”, w której wyjaśnia podstawy dietetyki w przystępny i inspirujący sposób. Jego ulubiona odpowiedź na pytania dotyczące żywienia – „to zależy” – jest doskonałym dowodem na to, jaki ogrom wiedzy posiada i w jak indywidualny sposób podchodzi do problemów swoich klientów. To on wyznacza standardy ucząc innych, że pożywienie w równym stopniu może być trucizną i lekarstwem. Sam nie chodzi na skróty i własnym przykładem pokazuje, że wiedza, systematyczność i determinacja to uniwersalne wyznaczniki sukcesu w każdej dziedzinie życia.

Podczas konsultacji dietetycznych zaraża pacjentów pozytywną energią, a przede wszystkim dzieli się swoją ogromną wiedzą. Jakub konsultuje w sposób rzeczowy, a przede wszystkim bardzo merytoryczny. Potrafi wyjaśnić trudne i skomplikowane schorzenia w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Bezbłędnie łączy wszystkie fakty dotyczące wypowiedzi pacjentów z ich wynikami badań i wyciąga z tego trafne wnioski.