FORMUŁA SUKCESU W ZAWODZIE TRENERA PERSONALNEGO

FORMUŁA SUKCESU W ZAWODZIE TRENERA PERSONALNEGO

Dzień:
22.08.2020 (Sobota)

Godzina:
13:00

Prowadzący:
Sebastian Goszcz

OPIS WYDARZENIA

Jeśli chcemy poznać sekretną formułę sukcesu w jakimś zawodzie, czy w jakimś biznesie, warto spośród ich przedstawicieli wyłonić i przyjrzeć się dokładnie dwóm grupom: tym wybitnym, nazwijmy ich artystami i tym po prostu i aż, dobrym, nazwijmy ich rzemieślnikami. Należy przyjrzeć się w jaki sposób przedstawiciele obu grup, dochodzili do swojej pozycji. Jakie zachowania, działania, podejście, dobre praktyki są dla przedstawicieli tych grup wspólne, charakterystyczne, jakie ich łączą, jakie różnią. Dzięki temu, można stworzyć swoisty zbiór narzędzi, dobrych praktyk, działań, które przekładają się na wybitne, znacznie wyższe niż średnia, rezultaty w zawodzie Trenera Personalnego. I o tym właśnie opowiem w czasie wykładu. Do zobaczenia.

Sebastian Goszcz

 Związany z branżą fitness od 1997 r., przez wiele lat jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za strategię, sprzedaż oraz budowanie lojalności klientów w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness & Welness w Łodzi. Obecnie członek zarządu tych klubów. Współzałożyciel oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions.

 Studiował Zarządzanie i Marketing, uczestniczył w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą min. największych imprezach edukacyjnych branży fitness Kongresach IFAA w Heidelbergu i Berlinie, Kongresach IHRSA w San Diego (2010r.), San Francisco (2011r.), Los Angeles (2012), Las Vegas (2013), San Diego (2014), Los Angeles (2015), Marsylia (2015) Orlando (2016). Absolwent dwóch rocznych programów rozwoju i edukacji menedżerów Executive Education – “Management” i Advanced Executive Education “Strategic Leadership Academy” ICAN Institute i Harvard Business School.

Espresso Fitness Business Solutions Sebastian Goszcz
espresso> fitness business solutions
s.goszcz@espresso-fitness.com
www.espresso-fitness.com
www.facebook.com/espressofitness
www.espressofitness.wordpress.com

 

 

 

Portale społecznościowe