Strategie zdrowej i skutecznej redukcji

Dzień:
25.11.2021 (Czwartek)

Godzina:
11:30

Prowadzący:
Aneta Winiarz

OPIS WYDARZENIA

Strategie zdrowej i skutecznej redukcji

Redukcja masy ciała spędza Ci sen z powiek ? Bez względu na to czy chcesz schudnąć 5 czy 30 kg musisz wiedzieć jak prawidłowo to zaplanować. Na tym wykładzie dowiesz się jak zbudować mocną relację z Pacjentem i jak przeprowadzić go przez proces długotrwałej redukcji. Gdzie jest granica między zdrowymi, a zbędnymi wyrzeczeniami. Podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie ustalania zapotrzebowania kalorycznego, naprawiania nawyków żywieniowych, stopniowego wprowadzania zmian i strategii żywieniowych. Omówimy sobie m.in. rolę takich zagadnień jak cheat meal, metoda 80/20, rotacja kaloriami i makroskładnikami, diet break, refeed diet. Wszystko to w połączeniu z aktywnością fizyczną i jakościowym kształtowaniem sylwetki.

Aneta Winiarz

Nazywam się Aneta Winiarz Dudzik i jestem absolwentką studiów dietetycznych i certyfikowanym trenerem personalnym. Swoją pasję realizuję od ponad 10 lat. W pracy stawiam na zdrowie, motywację i kontrolę efektów. Przemiany podopiecznych realizuje dzięki autorskiemu projektowi „Metamorfozy”.

Przez 5 lat startowałam w zawodach sylwetkowych, gdzie m.in. dwukrotnie zdobyłam tytuł Uniwersyteckiej V-ce Mistrzyni Polski w kategorii bikini fitness. Jestem doświadczonym praktykiem, który dba o ciągły rozwój swoich umiejętności. Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie diety i treningu. Jestem absolwentką studiów podyplomowych „Żywienie w zdrowiu i chorobie – dietetyka kliniczna” prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

Prowadzę szkolenia i warsztaty. Organizuję wydarzenia i wyjazdy o tematyce prozdrowotnej. Uwielbiam energetyczne treningi grupowe i rozwój osobisty. O żywieniu i aktywności fizycznej mogłabym rozmawiać godzinami. Wiem, że pojęcie „FIT” ciągle nabiera dla nas nowego znaczenia, dlatego trendy w dietetyce i sporcie nie są mi obce.

Portale społecznościowe