Relacje międzyludzkie w pracy instruktora fitness

Dzień:
25 listopad 2023

Godzina:
10:30

Prowadzący:
Magdalena Engel

OPIS WYDARZENIA

Relacje międzyludzkie w pracy instruktora fitness

Omówię jaka jest rola instruktora fitness na sali, jakie powinien posiadać cechy charakteru by przyciągnąć do siebie i zatrzymać klientów na sali. Jak ważne jest zbudowanie relacji z grupami. Jaki wpływ ma IF na swoich podopiecznych i w jaki sposób może nimi pokierować by zdrowo żyli i nauczyli się systematycznie uprawiać aktywność fizyczną.

Magdalena Engel

Z zamiłowania, pasji i z ogromem doświadczenia Instruktor Fitness, szkoleniowiec i egzaminator REPs, trener personalny, instruktor siłowni, trener Kettlebells. 

Jej pasja i doświadczenie jako instruktor fitness doprowadziła ją do podjęcia wyzwania jako Szkoleniowiec Fitness. Przygotowała pełen program i metodykę dla podstawowego Kursu Instruktora Fitness w jednej z najlepszych szkół fitness na południu Polski. Opracowała i przygotowała program szkoleń uzupełniających dla IF akredytowanych przez Reps Polska:
Szkolenie Pump - zajęcia grupowe ze sztangami, Szkolenie Wzmacnianie ze sprzętem, Step Basic Choreo oraz przygotowuje obecnie szkolenia z zakresu organizacji pracy i kompetencji miękkich Instruktora Fitness.
Fitness to jej życie, sala fitness to drugi dom a uczestnicy jej zajęć to rodzina. Tak też stara się przekazywać swoją wiedzę i umiejętności kursantom. 
Jest nauczycielem aktywności fizycznej, dba o dobre samopoczucie, motywuje, wspiera, jest przyjacielem ale również liderem na sali.
Stawia na budowanie relacji z podopiecznymi ale również ze swoimi kursantami, zawsze służy radą i pomocą. Uważa, że największym atutem pracy jako instruktor fitness jest możliwość i powinność ciągłego rozwoju i nauki

Portale społecznościowe