Przyszłość zawodu personalnego trenera?

Dzień:
26 listopad 2023

Godzina:
09:30

Prowadzący:
Edyta Bartejczuk Wolak

OPIS WYDARZENIA

 

Przyszłość zawodu personalnego trenera?

Wybieranie odpowiedniego personalnego trenera to kluczowa decyzja, gdy chodzi o poprawę Twojego zdrowia i kondycji. Ale jak się nie naciąć na tzw. pseudotrenerów? Bez obaw - jestem tutaj, aby Ci pomóc!

Gdy wybierasz personalnego trenera, najważniejszą rzeczą jest jakość usług, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie i wykształcenie trenera oraz czy posiada odpowiednie certyfikaty.

Nie zapomnij także spytać o referencje od innych klientów. Często najlepszy sposób na ocenę jakości usług danego trenera to usłyszeć opinie innych osób, które już z niego korzystały.

Pamiętaj również o swoich osobistych celach i preferencjach. Sprawdź, czy trener ma doświadczenie w pracy z osobami o podobnych celach jak Ty oraz czy styl ich pracy odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Wybór odpowiedniego personalnego trenera może być trudny, ale zdecydowanie warto postawić na najwyższa jakość usług dla dobra swojego zdrowia.

Edyta Bartejczuk Wolak

Edyta Bartejczuk-Wolak jest Instruktorem Fitness i Trenerem Personalnym z 28-letnim doświadczeniem,  posiada specjalizację naturoterapeuty i anti-aging specjalisty. Jej pasją jest zgłębianie wiedzy z zakresu medycyny chińskiej, szczególnie akupunktury. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny z tytułem magistra, jak  również wiele kursów i szkoleń z zakresu fitness i wellness. Specjalizację z dietetyki, otrzymała w Irlandii i jestem certyfikowanym Nutritionist diety wegańskiej i wegetariańskiej. Jest także autorką wielu programów dydaktycznych, a jako Prezes REPs Polska sprawdza i rozwija poziom fitness i wellness na polskim rynku.

Jest entuzjastką holistycznego podejścia do człowieka, pod względem treningowym, dietetycznym, mentalnym i zdrowotnym. Uważa, że każdy może czuć się i wyglądać dobrze na każdym etapie swojego życia.

Jest także autorką książki "365 dni dla Twojego kręgosłupa". Na co dzień, oprócz pracy szkoleniowej, zajmuję się pomocą dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness.

Portale społecznościowe