PLANOWANIE TRENINGÓW JAKO GWARANCJA OSIĄGNIĘCIA CELU KLIENTA

PLANOWANIE TRENINGÓW JAKO GWARANCJA OSIĄGNIĘCIA CELU KLIENTA

Dzień:
19.08.2020 (Środa)

Godzina:
19:00

Prowadzący:
Maciek Pietkiewicz

OPIS WYDARZENIA

Dla kogo?
- Warsztat skierowany do osób wykonujących zawód trenera personalnego oraz osób które chcą rozpocząć współpracę z trenerem.

  • Może to być inspiracja dla trenerów, którzy mają problem z utrzymaniem klientów.

Cel warsztatu?
- Przedstawienie wysokiej rangi zaplanowanych działań. Wskazanie dowodów na to, ze jeżeli chcesz odnosić sukcesy zawodowe jako trener personalny musisz bazować na określonym wcześniej planie!
- Wykładowca przedstawi i potwierdzi na przykładach z własnego, wieloletniego doświadczenia jak planować długoterminowe działania z klientami.

Maciej Pietkiewicz jest od wielu lat trenerem personalnym, wykładowcą oraz współwłaścicielem szkoły trenerskiej. Poza tym to fan zdrowego stylu życia oraz wielokrotny medalista sceny kulturystycznej. W swoim fachu porusza się według ścieżki kariery którą sam zaplanował!

Odniósł sukces który charakteryzuje się m.in. rekordowymi ilościami treningów personalnych – od 120 do 160 treningów personalnych w miesiącu!

Posiada konkretną wiedzę teoretyczną ale to co czyni go wyjątkowym to godziny praktyki, których ilością mogą pochwalić się nieliczni!

 

Portale społecznościowe