Przemiana 360 Stopni

Dzień:
02.04.2022 (Sobota)

Godzina:
15:00

Prowadzący:
Tomasz Majewski

OPIS WYDARZENIA

360 stopni czyli w pełnym wymiarze. Na tym webinarze skupimy się na wszystkich aspektach, które będą determinowały nasze powodzenie w osiąganiu naszego celu lub jego brak.

Omówimy jak bardzo nasze własne mechanizmy zakorzenione głęboko w naszej psychice wpływają na nasze podejście oraz decyzje. Omówimy jak z wyrwać się z tych mechanizmów oraz jakie kroki podjąć, by nasza przemiana była skuteczna oraz trwała.

Oprzemy się na kilku filarach, które moim zdaniem są w stanie odmienić całe nasze życie na lepsze.

Będziemy rozmawiać o treningu, oraz jego najlepszych formach. W temacie diety odpowiemy sobie jak nie zwariować i jednocześnie zdrowo się odżywiać, aby nasze ciało było silne i zdrowe.

Największy problem jaki zauważam wśród moich podopiecznych to skupianie się tylko na jednym lub dwóch aspektach własnej przemiany. To właśnie połączenie wszystkich elementów jest najlepszą i skuteczną drogą do sukcesu.

Zaprezentuje gotowe rozwiązania, abyś TY także mógł/mogła od razu po tym webinarze podjąć najlepsze działania, które przybliżą Cie do Twojego celu.

Będzie konkretnie, życiowo i tak jak ja lubię najbardziej – energetycznie.

Tomasz Majewski

 Od wielu lat jestem pasjonatem treningu, zdrowego stylu życia oraz rozwoju osobistego. W 2016 roku postanowiłem przenieść całe moje dotychczasowe doświadczenie do branży fitness. Zdobyłem tytuł trenera personalnego, trenera medycznego oraz eksperta ds. dietetyki i dietoterapii. Obecnie rozwijam stacjonarnie oraz ONLINE autorski projekt  FITVISION, który ma na celu zapewnić podopiecznym holistyczne wsparcie w procesie Ich przemiany.

 Jestem akredytowanym przez Brian Tracy International trenerem biznesu oraz trenerem zmiany. W REPs Polska mam akredytacje na poziomie trenera mentalnego.

 Na co dzień jestem dostępny dla moich podopiecznych, prowadząc treningi oraz szkolenia w Wodzisławiu Śląskim. Prowadzę również pełną opiekę oraz edukację trenerską i dietetyczną ONLINE dla ludzi z całej Europy.

 Jako prelegent z konferencji REPs z roku 2020 oraz 2021 wierzę, że i tym razem zainspiruje was moim wykładem na temat przemiany wielowymiarowej.

Profil REPs Polska

 

Portale społecznościowe