Przekonania oraz poziom świadomości = Twoja rzeczywistość.

Przekonania oraz poziom świadomości = Twoja rzeczywistość.

Dzień:
19 listopada 2022

Godzina:
15:00

Prowadzący:
Anna Zając

OPIS WYDARZENIA

Przekonania oraz poziom świadomości = Twoja rzeczywistość.

Określenie w jakim miejscu jesteś, dlaczego spotykają Cię pewne sytuacje oraz przyjrzenie się temu czego ,,chcesz" - pozwala zacząć trwałe zmiany na lepsze.

Anna Zając

Anna Zając jest life coachem , ekspertem zdrowia i rozwoju osobistego kobiet, nauczycielką rozwoju duchowego, certyfikowanym trenerem personalny REPs Polska ze specjalizacją między innymi — kształtowania kobiecej sylwetki oraz zdrowego kręgosłupa, stretchingu, ćwiczeń dla kobiet w ciąży oraz po porodzie,  BuggyGym, czyli fitness z wózkiem, pilatesu w rehabilitacji,  jogi twarzy według Daniell Collins, dietetykiem. Pisała artykuły dla All For Body, dla takich firm jak Orange, PNB Paribas oraz Kampania Piwowarska, REPs Polska, jest prelegentem REPs Polska oraz posiada certyfikat nauczycielski Train the Trainer z akredytacją REPs Polska.  Pracuje z kobietami na poziomie holistycznym.

MyOver40 wybrało Anię jako prowadzącą kurs Planuję długie i lepsze życie ze względu na jej ogrom wiedzy i pasję do życia oraz swojej pracy. Ani holistyczne podejście pokazuje, jak bardzo wszystko, o co chcemy zadbać, zmienić w swoim życiu jest związane z pewnymi jego obszarami, a podstawą i wspólnym mianownikiem sukcesu jest relacja ze sobą. Zawsze powtarza ,,Jeśli nie poznasz siebie i nie zbudujesz ze sobą relacji - niczego nie zmienisz."

 Na poznanie siebie, zbudowanie relacji ze sobą składa się wiele aspektów i tu z pomocą przychodzi właśnie Ania. Cała reszta to wdrożenie wspierających, dostosowanych nawyków, które również pomoże odkryć, wdrożyć i dopasować. Jak sama uważa - ,,Tylko życie zgodnie ze sobą przynosi równowagę, spokój i satysfakcję, a na co nie masz wpływu — zmień podejście". 

Ania pracuje zgodnie z przekonaniem - ,,zmuszanie się, traktowanie diety, treningu czegokolwiek innego jak kolejnego zadania, które trzeba wykonać, nie ma żadnego sensu ani nie przynosi efektów, wręcz jest ciężarem, który popycha w przeciwną stronę do zamierzonej." Dlatego pomaga budować mocne fundamenty, aby to życie stało się zgodne z nami, a nie na odwrót. 

Ania posiada ogromne doświadczenie życiowe oraz zawodowe. Już jako nastolatka czytała książki rozwojowe. Wybór jej drogi życiowej zaczął się, kiedy została żoną i mamą razy trzy. Poznała wtedy ogrom problemów, które stały się jej drogowskazem oraz kierunkiem zmian. Jej liczne problemy  zdrowotne oraz nadwaga utrudniała każdy dzień. Pierwsza ciąża to +27 kg, druga +30 kg, a trzecia + 33 kg ciała więcej, doszły stany depresyjne i liczne problemy alergiczne u jej dzieciaków. Zaczęła szukać rozwiązań, czytać, szkolić się, pracować nad sobą. Wszystkie liczne kursy, wykłady, książki (które zresztą kocha), od dietetyki po psychologię i rozwój poprzez ćwiczenia oraz duchowość, a nawet fizykę kwantową, były odpowiedzią na szukanie rozwiązań i ułatwienie w pierwszej kolejności życia swojego, a później życia swoich podopiecznych. Ania doskonale rozumie kobiety w ich trudach, codzienności jednak wie jak bardzo na przestrzeni czasu życie może ulec poprawie, jeśli tylko będziemy tego chcieć oraz zaczniemy szukać rozwiązań zamiast trwać przy problemie.

Portale społecznościowe