Prawda o mobilności miednicy!

Dzień:
18 marca 2023

Godzina:
13:30

Prowadzący:
Marek Purczyński

OPIS WYDARZENIA

Prawda o mobilności miednicy!

Stare sprawdzone pasywne rozciągania bioder nie zawsze przyniosą zamierzony efekt. 
Często mogą jeszcze pogłębić a nie rozwiązać problem. 
Z naszego wystąpienia poznasz inne sposoby pracy nad mobilnością!

Marek Purczyński

Marek Purczyński – z wykształcenia absolwent Wydziału fizjoterapii AWF we Wrocławiu, z pasji i zawodowo terapeuta, trener, popularyzator szeroko pojętej kultury fizycznej i dbania o zdrowie. Autor najpopularniejszego polskiego videobloga na YT traktującego o zdrowiu i fizjoterapii – ponad 55 mln odsłon / 0,5 miliona subskrybentów

Autor Totalnej Terapii – hybrydy terapii manualnych z systemami treningowymi. Jest to metoda rehabilitacji oraz wspierania zdrowia na każdym poziomie rozwoju fizycznego możliwej do zastosowania w każdym stanie zdrowia.

Współtwórca Purczyński Health Platform – platformy Online szerzącej wiedzę o tematyce prozdrowotnej.

Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem Doświadczenie zawodowe: 15 lat praktyki w zawodzie fizjoterapeuty, współpraca z kilkunastoma tysiącami pacjentów, dwukrotny uczestnik Polskiej Misji Paraolimpijskiej na Igrzyskach w Londynie (2012) i Rio de Janeiro (2016). Wielokrotnie opiekował się Kadra Narodową na licznych imprezach klasy Mistrzowskiej. Od ponad 20 lat zgłębia na własnej skórze tajniki Sztuk Walki, Podnoszenia Ciężarów, gimnastyki, Jogi i innych form pracy z ciałem.

Nieustannie rozwija wiedzę i swój warsztat

Prywatnie spełniony mąż i ojciec

Portale społecznościowe