Powiedz NIE (chronicznemu) zmęczeniu

Dzień:
21 stycznia 2023

Godzina:
15:30

Prowadzący:
Daria Jabłońska

OPIS WYDARZENIA

Powiedz NIE (chronicznemu) zmęczeniu

Dokucza ci brak energii, wyczerpanie psychiczne i fizyczne, problemy z koncentracją, pamięcią, nadmierna drażliwość? Czy to po prostu przemęczenie, przepracowanie, czy może już zespół przewlekłego zmęczenia – choroba, która w dzisiejszym świecie dotyka coraz większej liczby osób? Podczas mojej prezentacji dowiesz się:

- co to jest zespół chronicznego zmęczenia;
- jak sobie z nim radzić;
- dlaczego ruch i aktywność fizyczna są niezbędne dla naszego ciała, umysłu i ducha;
- i wiele, wiele więcej!
Zapraszam serdecznie na moją prezentację "Powiedz NIE (chronicznemu) zmęczeniu" w sobotę, 21 stycznia 2023 r., godz. 15.30!

Daria Jabłońska

Daria Jabłońska - Master Fitness Instructor, szkoleniowiec oraz m.in. instruktor pilates, stretchingu, TRX® GTC, rozluźniania powięziowo-mięśniowego, Animal Flow®, International BODYART® Instructor, Trilo Chi®, nauczyciel treningu powięziowego wg Fascia Training System, uczestniczka kursu "Medical Neuroscience" na Duke University.

Ale też: muzyk, kompozytorka, aranżerka, menedżer i animatorka kultury, absolwentka łódzkiej Filmówki, pilot wycieczek zagranicznych, wielbicielka języka japońskiego. A fitness i zdrowy styl życia to po prostu jedno z jej licznych hobby.

Prowadzi zajęcia dynamiczne, wzmacniające i taneczne, ale także spokojne, gdzie najważniejsza jest świadomość ciała oraz połączenie jej z umysłem i oddechem. Pasjonują ją ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, budujące elastyczność, siłę i wytrzymałość. Zawsze na pierwszym miejscu stawia płynność ruchów i precyzję, dąży do układania ćwiczeń w sekwencje i flow treningowe. Uczestnicy jej zajęć często podkreślają, że cenią sobie jej wszechstronność, zaangażowanie, pasję, wiedzę, otwartość i spokój. A dla Darii największą nagrodą są efekty uzyskiwane przez grupę i niespożyta energia płynąca od niej.

Portale społecznościowe