Pora na Twój ruch. Przestań wykonywać pracę swojego klienta

Pora na Twój ruch. Przestań wykonywać pracę swojego klienta

Dzień:
18 marca 2023

Godzina:
16:00

Prowadzący:
Ela Przygrodzka

OPIS WYDARZENIA

Pora na Twój ruch. Przestań wykonywać pracę swojego klienta

Podczas wystąpienia opowiem o tym, dlaczego samodzielność klienta jest równie ważna, co jego świadomość. Poruszymy tematy takie, jak: klient początkujący i budowanie nawyku ruchu, które jest często ważniejsze niż sam trening. NEAT, czyli spontaniczna aktywność fizyczna - jakie ma ona znaczenie w życiu każdego człowieka. Jak uniezależnić klienta od trenera, ale nie stracić z nim kontaktu, czyli budowanie świadomych zdrowych nawyków jako element dodatkowy naszej pracy. Kiedy pozwolić klientowi odejść i nadal mieć poczucie sukcesu?

Ela Przygrodzka

Ela Przygrodzka jest instruktorem fitness z 18-letnim doświadczeniem w pracy z klientami. Dodatkowo, jest też trenerem personalnym I dietetykiem sportowym.

Ela prowadzi wszystkie formy zajęć grupowych, a także indoor cycling. Jest też licencjonowanym instruktorem oraz assessorem Les Mills. Poza salą stworzyła platformę treningową Exercise Library, dzięki której może pracować z podopiecznymi także zdalnie.

W swojej pracy uwielbia kontakt z ludźmi i energię, która płynie z sali. Stawia na doskonałą technikę i dużo dobrej zabawy. Na co dzień specjalizuje się w pracy z osobami po kontuzjach.

Portale społecznościowe