JAK ZDOBYĆ ZAUFANIE I PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY NA SWOJE TRENINGI?

JAK ZDOBYĆ ZAUFANIE I PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY NA SWOJE TRENINGI?

Dzień:
18.08.2020 (Wtorek)

Godzina:
19:00

Prowadzący:
Emilia Lis

OPIS WYDARZENIA

Od 18 lat związana z branżą fitness i taneczną.  Instruktorka fitness i Pilates, tancerka klasy "S". Przez 7 lat prowadziła własne studio, łącząc kompleksowe zarządzaniem firmą z rolą instruktora. Obecnie prowadzi zajęcia dla swoich klientów w Warszawie.

Absolwentka studiów mgr: Komunikacja w biznesie międzynarodowym oraz studiów podyplomowych: Psychologia biznesu dla menedżerów.
Autorka bloga fitnessowo-biznesowego:  emilialis.pl . Pomaga klubom, instruktorom i trenerom w lepszej komunikacji offline i online z klientami. Autorka artykułów dla portali: Branża Fitness, BodyLife, BlogFit.
Prywatnie wielbicielka indyjskiej kuchni, nadmorskich widoków i ludzkich uśmiechów.

Ode mnie:
"Od lat widzę, jak komunikacja z klientem ma ogromny wpływ na odczucia i opinie klientów branży fitness. Moje doświadczenie pozwoliło wypracować metody, które sprawdzają się doskonale. Teraz Tobie chcę przekazać tę wiedzę, która pomoże ci lepiej się komunikować z klientami. Będziesz coraz lepszy w swoim fachu, a klienci będą czuli, że są w rękach profesjonalisty. Z chęcią będą wracać do ciebie i polecać twoje treningi innym."

 

DANE KONTAKTOWE:

www.emilialis.pl
kontakt@emilialis.pl

Facebook: https://www.facebook.com/emilialispl/
Instagram: https://www.instagram.com/emilialis.pl

Portale społecznościowe