ODMŁADZANIE W TWOICH RĘKACH WARSZRSZTAT PRAKTYCZNY

ODMŁADZANIE W TWOICH RĘKACH WARSZRSZTAT PRAKTYCZNY

Dzień:
21.08.2020 (Piątek)

Godzina:
14:30

Prowadzący:
Isabella Karczyńska i Agata Korzemiacka

OPIS WYDARZENIA

Długowieczność to coś czego wszyscy pragniemy. Jest to nic innego jak sprawny umysł i ciało, a jedno i drugie można wytrenować. Jednak z tym pojęciem mocno kojarzy nam się również wygląd…Wizytówka każdego człowieka, czyli zdrowa, promienna i zadbana twarz…Gdyby istniał przycisk który wyłącza grawitacje działająca na naszą twarz, przez którą tworzą się zmarszczki, wart był by on milionów dolarów…niestety nie wynaleźliśmy takiego przycisku, ale mamy dla Was coś co działa na bardzo podobnej zasadzie, jest dostępne dla każdego i kosztuje bardzo niewiele…Podczas naszego warsztatu pokażemy Wam naszą autorską metodę połączenia masażu, treningu, kinesio tejpingu twarzy, oraz nauczymy Was jak tworzyć kompilacje olejków wspierających gęstość skóry…by zdrowie i wygląd zawsze szły ze sobą w parze :) 
 

Isabella Karczyńska - siła i spokój w jednej osobie. Z wykształcenia mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją : gimnastyka korekcyjna. Instruktor rekreacji ruchowej. Instruktor bosu / TRX / Body Art / Spinning / PUMP / Mama plus / Pilates mat. Była lekkoatletka. Mama bardzo uzdolnionego Marka.  Podróżniczka, która podczas swych podróży spędziła miesiące w najlepszych szkołach jogi pielęgnując swą duchowość.  Isabella zapytana o swą pasję, odpowiada : ŻYCIE…ying  i yang… szczęście w czystej postaci.

Agata Korzemiacka to wulkan energii i kopalnia wiedzy. Trening funkcjonalny to jejdrugie imię. Z wykształcenia fizjoterapeutka, elektroradiolog, trener. Autorkawielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielkafirmy ATHLETE PERFORMANCE​,​ objętej patronatem IFAA Polska​,​ REPSPolska. Wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronętraumatologii układu ruchu​,​ ukrytych wad postawy oraz dietetyki. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylużycia. Trenerka medyczna​,​ modelująca sylwetki. Entuzjastkaholistycznego podejścia do treningu. Na co dzień oprócz pracyszkoleniowej zajmuje się terapią ściągająca ból i dyskomfortfunkcjonalny​,​ zarówno u sportowców​,​ jak i przysłowiowych KowalskIch.Jej motto to "Sprawne ciało to piękne ciało" !!!