Pilates Mat z wybranym drobnym sprzętem

Dzień:
26.11.2021 (Piątek)

Godzina:
10:00

Prowadzący:
Patryk Tomaszewski

OPIS WYDARZENIA

PILATES MAT Z WYBRANYM DROBNYM SPRZĘTEM - jak modyfikować ćwiczenia i jednocześnie być blisko fundamentów tej metody treningowej.

Podczas wykładu zostaną omówione podstawowe drobne sprzęty wykorzystywane w zajęciach PILATES - podczas treningów grupowych czy sesji indywidualnych.  Patryk Tomaszewski podzieli się swoim doświadczeniem w pracy z klientkami i klientami, porówna wykorzystywanie różnych przyborów w tych samych ćwiczeniach czy pozycjach wyjściowych oraz zwróci uwagę na niezbędne detale, które pozwalają modyfikować wybrane figury, ale nie oddalają nas od fundamentów metody Josepha Pilatesa. Wykład przeznaczony jest dla osób, które znają podstawowe ćwiczenia z repertuaru na macie.

Patryk Tomaszewski

Magister politologii, fotograf z tytułem fototechnika, właściciel firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski'. W dzieciństwie związany z tańcem nowoczesnym, obecnie międzynarodowy szkoleniowiec i prezenter w branży fitness, certyfikowany instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu. Główny Szkoleniowiec Akademii Zdrofit w Warszawie. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii, organizuje własne eventy i wyjazdy sportowe.

Patryk prowadzi zajęcia w studiach jogi i pilatesu oraz w klubach fitness. Jego najważniejsze ukończone szkolenia, to kurs Hatha Yoga 200 Hours Teacher Training Course (Daanasana School of Yoga), kurs Nauczyciela Pilates Mat (Diamond Pilates Studio i Akademia, My Pilates Methods), kurs Instruktora Fitness (Gloker Non-Public School of Medical and Social Sciences, Tribal Fitness School, IFAA Polska) oraz kurs Trenera Personalnego (Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki).

Patryk jest aktywnym studentem i obecnie kontynuuje swoją edukację związaną z pilatesem i pracą na dużych aparatach - na ten moment ukończył z bardzo dobrym wynikiem dwa z trzech modułów (poziom podstawowy oraz średniozaawansowany - Reformer, Cadillac, Beczka i Krzesło) w ramach kompleksowego szkolenia comprehensive w Akademii Diamond Pilates. Dodatkowo bierze udział w licznych szkoleniach, konferencjach, kongresach oraz lekcjach indywidualnych nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

W przeszłości tańczył style nowoczesne, jednak profesjonalnie ze sportem związany jest od 2011 roku. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy.
Wymagający od siebie i innych profesjonalista skupiony na prawidłowej technice, szanujący potrzeby oraz ograniczenia swoich klientek i klientów. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.