TESTY FUNKCJONALNE PODOPIECZNEGO PODCZAS PIERWSZEGO TRENINGU

TESTY FUNKCJONALNE PODOPIECZNEGO PODCZAS PIERWSZEGO TRENINGU

Dzień:
18.08.2020 (Wtorek)

Godzina:
17:30

Prowadzący:
Krystian Kaczmarek

OPIS WYDARZENIA

TESTY FUNKCJONALNE PODOPIECZNEGO PODCZAS PIERWSZEGO TRENINGU PERSONALNEGO

Rozpoczynasz współpracę z podopiecznym i chcesz od samego początku wykazać swój profesjonalizm? Krystian Kaczmarek – specjalista z zakresu treningu siłowego oraz treningu funkcjonalnego w praktyczny sposób zaprezentuje od czego należy zacząć. Dowiesz się jak prawidłowo zdiagnozować podopiecznego tak, aby Wasza współpraca była przede wszystkim owocna ale także długotrwała.

Podczas warsztatu poznasz testy, które Krystian stosuje w swoim systemie treningowym do diagnostyki klienta. Testy zostaną pokazane, wraz ze szczegółowym omówieniem wykonania technicznego. Dowiesz się również, jakie możliwe problemy mogą wskazywać, oraz jak mogą wpływać na skuteczność i bezpieczeństwo procesu treningowego.

Krystian Kaczmarek - Absolwent AWF w Poznaniu o kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją Fizjoterapia w sporcie. Trener personalny w branży działający od 8 lat, współpracujący z osobami w zakresie poprawy sylwetki, zmniejszenia dolegliwości bólowych, poprawy zdrowia mentalnego oraz motywacji. Od dwóch lat prowadzi szkolenia z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego w sporcie. Autor własnego systemu treningowego "Akktive Training System". Autor poradnika "Trenuj bez tajemnic" liczącego 407 stron. Współzałożyciel projektu Trenerzy BARDZO Personalni, nastawionego na promowanie i podwyższanie jakości usług trenerów personalnych.