Czy da się skutecznie spalać tkankę tłuszczową w domu ?

Czy da się skutecznie spalać tkankę tłuszczową w domu ?

Dzień:
29.12.2020 (Wtorek)

Godzina:
14:30

Prowadzący:
Marek Mroczek

OPIS WYDARZENIA

Czy da się skutecznie spalać tkankę tłuszczową podczas treningu w domu?

Opis:

Podczas spotkania ze mną pochylimy się nad tematem efektywności treningu domowego w spalaniu tkanki tłuszczowej. Pokaże Ci jak w prosty sposób ułożyć sobie skuteczny i bezpieczny program treningu interwałowego bez względu na Twój poziom zaawansowania. W trakcie Naszego wykładu nauczysz się czym jest narzędzie skalowania, które pozwoli Ci swobodnie poruszać się w ćwiczeniach o wysokiej intensywności, a także przekaże Ci jak właściwie odbierać "sygnały" z organizmu świadczące o tym, że twój trening jest wystarczająco mocny abyś spalał tkankę tłuszczową. To wszystko o czym będę mówił jest prostsze niż może Ci się wydawać, a poznanie podstaw metodologii treningu interwałowego może okazać się prawdziwym "game changerem" w Twoich codziennych sportowych rutynach!    

Marek Mroczek to szkoleniowiec, prezenter, trener personalny i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. W przeszłości siatkarz, później dziennikarz sportowy, a dzisiaj amator sportów wytrzymałościowych i totalny pasjonat swojej profesji.

W Krakowie prowadzi studio treningu personalnego  i motorycznego OMTC - Oracz Mroczek Training Center.

Na co dzień poza pracą trenersko - instruktorską prowadzi szeroką edukacje dla trenerów w całym kraju w zakresie treningu personalnego, TRX, GT pod banderą szkoły GOOD MOOV, TRX Polska oraz GT Academy.

Zajmuje się pracą z klientami rekreacyjnymi, sportowcami wysokiego wyczynu oraz sportowcami niepełnosprawnymi.

Jego motto to "wątpię więc jestem", ponieważ jak mawia to nie pozwala nikomu zatrzymać się w rozwoju edukacyjnym.


Portale społecznościowe