Oceń instruktora/trenera

Dzień:
18 marca 2023

Godzina:
16:30

Prowadzący:
Edyta Bartejczuk Wolak

OPIS WYDARZENIA

„Oceń instruktora/trenera ”. AKCJA OGÓLNOPOLSKA

My jako REPS Polska chcemy, aby rynek fitness w Polsce był tym najlepszym na świecie pod względem zajęć grupowych. Coraz więcej instruktorów, nie wie jak dobrze prowadzić zajęcia grupowe, nie ma pomysłu na zaangażowanie grupy i popełnia wiele błędów we współpracy ze swoimi podopiecznymi.
Dlatego chcemy wspierać te osoby, dla których fitness jest prawdziwą pasją. Będziemy je nagrodzać i jeszcze bardziej motywować do rozwoju. Zadbamy o to, aby instruktorzy, którzy znajdą się w pierwszej 30, dostały wyróżnienie od swoich pracodawców. Dla klubów fitness to także doskonała promocja – potwierdzenie, że mają najlepszych instruktorów w Polsce.

Podczas webinaru Edyta Bartejczuk Wolak prezes REPs Polska wyjaśni na czym polega cała akcja i jak można oceniać instruktorów na rynku polskim. 

Edyta Bartejczuk-Wolak

Jest Instruktorem Fitness i Trenerem Personalnym z 28-letnim doświadczeniem,  posiada specjalizację naturoterapeuty i anti-aging specjalisty. Jej pasją jest zgłębianie wiedzy z zakresu medycyny chińskiej, szczególnie akupunktury. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny z tytułem magistra, jak  również wiele kursów i szkoleń z zakresu fitness i wellness. Specjalizację z dietetyki, otrzymała w Irlandii i jestem certyfikowanym Nutritionist diety wegańskiej i wegetariańskiej. Jest także autorką wielu programów dydaktycznych, a jako Prezes REPs Polska sprawdza i rozwija poziom fitness i wellness na polskim rynku.

Jest entuzjastką holistycznego podejścia do człowieka, pod względem treningowym, dietetycznym, mentalnym i zdrowotnym. Uważa, że każdy może czuć się i wyglądać dobrze na każdym etapie swojego życia.

Jest także autorką książki "365 dni dla Twojego kręgosłupa". Na co dzień, oprócz pracy szkoleniowej, zajmuję się pomocą dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness.

Portale społecznościowe