Nowy(-a) lepszy(-a) TY. Dlaczego TWÓJ MÓZG nie wspiera Cię

Nowy(-a) lepszy(-a) TY. Dlaczego TWÓJ MÓZG nie wspiera Cię

Dzień:
03.04.2022 (Niedziela)

Godzina:
15:00

Prowadzący:
Tomasz Kotarba

OPIS WYDARZENIA

Nowy(-a) lepszy(-a) TY. Dlaczego TWÓJ MÓZG nie wspiera Cię w realizacji TWOICH CELÓW

11 marca miałeś możliwość wykonać PIERWSZY KROK do zdrowia i wymarzonej sylwetki, oglądając zarówno webinar jak i próbując stawić czoła postawionym tam WYZWANIOM: https://www.youtube.com/watch?v=l2IfEs_4O2s

2 kwietnia na konferencji poznasz SEKRETY będące kluczem do zdrowia i wymarzonej sylwetki. Więc KTO lub CO może Cię jeszcze powstrzymać przed osiągnięciem wybranego CELU?! Jest tylko jeden, jedyny taki „KTOŚ” -  TWÓJ MÓZG i prawdziwe centrum dowodzenia całego organizmu. Mimo że stanowi niewielki procent całkowitej masy ludzkiego ciała, jest niesamowicie energochłonnym organem. Każda zmiana w mózgu wymaga sporej ilości energii, a priorytetem naszego centrum dowodzenia jest jej zachowanie. Stąd twój mózg najchętniej robi to, co zna … i robi to najlepiej, jak potrafi. Jednak niestety najczęściej te postawy, których najlepiej wyuczył się twój mózg, działają przeciwko twojemu zdrowiu i świadomości. Każda zmiana dla mózgu oznacza dla niego stres, a pozostawiony bez kontroli mózg zawsze podejmie najlepszą decyzję … dla siebie, nie dla Ciebie.

A przecież od sprawnego funkcjonowania mózgu zależy aktywność naszego ciała i umysłu, przez co ma on wpływ na wszystkie aspekty życia codziennego.

Jak więc sprawić, żeby działał efektywnie, lecz był zawsze po naszej stronie, uwalniając pełen potencjał? Czym go karmić, żeby był bystry, otwarty i gotowy na życiowe okazje lub wyzwania? Jak z jego pomocą okiełznać ból bez farmakologii? Jak „przekonać” mózg, by wspierał nas w osiągnięciu dowolnego celu, bez względu jak trudna będzie do niego droga.

Bądź ze mną 3 kwietnia, a poznasz SPRAWDZONE SPOSOBY na „przeprogramowanie” swojego centrum dowodzenia. Do zobaczenia na konferencji!

Tomasz Kotarba

REPs Polska, poszukując odpowiednich kandydatów do nowego projektu „Sylwetka na lata”, zaprosił do współpracy wykwalifikowanego trenera, dietetyka i terapeutę. Tomasz aktualnie realizuje autorskie programy kompleksowej opieki lub wsparcia w profilaktyce zdrowotnej, opartej na założeniu całościowego podejścia do organizmu człowieka – „KEY 2 YOUR BODY”. Jest  również pomysłodawcą i współtwórcą dwóch innych projektów: pomocy medycznej „ORPRO” /Osteopatia-Rehabilitacja-Profilaktyka/ oraz kosmetologii interdyscyplinarnej „SEKRET MAGNOLII”. W swojej pracy z powodzeniem wykorzystuje nowatorskie metody terapii uzupełniających w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego poprzez zmianę nawyków żywieniowych, hartowanie organizmu, kinezyterapię, trening funkcjonalny, regenerację ciała i umysłu. Stosowane przez niego narzędzia pracy terapeutycznej uwzględniają współczesną wiedzę medyczną i oparte są na medycynie integracyjnej, co zwiększa efektywność stosowanych technik leczenia. Profesjonalizm, doświadczenie oraz pozytywna energia sprawią, że każda osoba pod jego opieką poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

Profil REPs Polska

 

Portale społecznościowe