WSTĘP DO BALANSÓW NA RĘKACH

Dzień:
22.08.2020 (Sobota)

Godzina:
10:00

Prowadzący:
Dorota Rożko

OPIS WYDARZENIA

Balanse na rękach nie tylko poprawiaja siłę , mobilność i elastyczność , wykorzystując te trzy aspekty jednocześnie , ale również wzmacniają nas psychicznie .
Praca nad nimi bywa bowiem ciężka i długa .... ale jej owoce są niezwykle motywujące i uświadamiają nam , ze przy odpowiednim nastawieniu i wkładzie pracy , wszystko jest możliwe .
W czasie warsztatu popracujemy nad technikami rozwijającymi wyżej wymienione aspekty sprawności , przygotujemy ciało i umysł „do lotu” za pomocą metod / „drills” z kalisteniki i jogi.


Warsztat otwarty dla różnych poziomów zaawansowania - również dla zupełnie początkujących ( Dorota zaproponuje wachlarz modyfikacji ).

Sprzęty :
2 bloki do jogi lub 2 grube książki
Poduszka
 

Dorota to miłośniczka ruchu ... w różnych odsłonach ... joga, taniec , pilates , kickboxing ,trening siłowy , kalistenika... Najbardziej kocha balansowanie  na rękach ,szpagaty , tance latynoskie , afrykańskie i burleskę.

W poszukiwaniu inspiracji i nowych doświadczeń podróżuje od 2006 - mieszkała ,studiowała i pracowała w Irlandii , Australii , Indiach , Arabii Saudyjskiej i na Bermudach .

Obecnie od 3 lat przebywa w Singapurze .

Prowadziła i prowadzi szkolenia dla instruktorów jogi , fitness i trenerow personalnych .

W ciągu 15 lat doświadczenia w pracy trenera różnych form spotkała się z różnorakimi dysfunkcjami , które utrudniały podopiecznym życie codzienne, limitowały progres treningowy . Zaowocowało to poszukiwaniami ich źródeł i metod polepszenia jakości życia .

Tak tez trafiła na szkolenia Anatomy Trains, FRC ( jest certyfikowanym Functional Range Conditioning Mobility Specialist), warsztaty ze studentami Ido Portal ....

Mobilność , elastyczność i stabilność stawów , które mogą pomoc w zachowaniu zdrowego ciała bez względu na wiek stały się jej kolejną pasją , którą dzieli się poprzez program , którego jest współautorką myover40.

 

Portale społecznościowe