AKTYWNY SENIOR- ZBUDUJ ZAJĘCIA OD ZERA

AKTYWNY SENIOR- ZBUDUJ ZAJĘCIA OD ZERA

Dzień:
19.08.2020 (Środa)

Godzina:
11:30

Prowadzący:
Dominika Wojciechowska

OPIS WYDARZENIA

Wyklad na temat wpływu aktywności fizycznej na sprawność fizyczna i psychiczna osób starszych.  Specyfika budowania zajęć oraz marketingu dla tej grupy wiekowej. Jak zbudować zajęcia od zera. Przeszkody jakie możemy napotkać i jak je pokonać. Jak zaangażować radnych miasta i miasto do współpracy.

Dominika pochodzi ze Sląska jest mama dwójki dzieci i od 16 lat mieszka w Irlandii Północnej. Swoja przygodę ze sportem zaczęła w wieku 6 lat od gimnastyki sportowej zmieniając następnie dyscyplinę na akrobatykę sportowa. Przez wiele lat była reprezentantka Polski w skokach na ścieżce oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Pucharów Polski.

Jest absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 16 lat pracuje jako fitness instruktor w centrum sportowym w Newry. Specjalizuje się w zajęciach grupowych Pilates, Yoga Trapeze, Stretching,  Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior.Lubi prace z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z problemami psychicznymi. Jest trenerem akrobatyki i gimnastyki sportowej. W 2006 roku stworzyła program dla osób starszych Over 50's gdzie frekwencja na zajęciach przerasta wszelkie oczekiwanie gromadząc 60-80 osób.

W tym roku została nominowana przez swoich klientów do nagrody 2020 Irish Fitness Industry Awards w kategorii Best Pilates Class i Best Fitness Program . W kwietniu w odpowiedzi na Covid -19 wraz z koleżanką stworzyła studio online "MeTime Studio". Jest aktywnym wolontariuszem w Meadow and Armagh road community association. Sport towarzyszy jej przez prawie cale jej życie i jest jej pasja.

Portale społecznościowe