Budowa pozytywnych nawyków wspiera sukces.

Dzień:
17.04.2021 (Sobota)

Godzina:
10:00

Prowadzący:
Filip Stratyński

OPIS WYDARZENIA

Budowa pozytywnych nawyków wspiera sukces.

Pozytywne nawyki wspierają sukces.

„Chcąc się stać kimś, kim nigdy wcześniej nie byłeś,

należy robić coś, czego nie robiłeś nigdy wcześniej.”

Brian Tracy.

Mózg człowieka jest z natury leniwy, upraszcza wszystkie czynności, aby kosztowały go jak najmniej energii i wysiłku. Automatyzując je tworzy nawyki, które odgrywają w naszym życiu bardzo dużą rolę.  Mogą one być pozytywne jak i negatywne dla naszego życia.

Przykładem zautomatyzowanej czynności niech będzie prowadzenie pojazdu. Tylko na kursie prawa jazdy zastanawialiśmy się kiedy wcisnąć sprzęgło, hamulec, zmienić bieg. Z czasem robimy to automatycznie, nie zastanawiając się nad tym czy i kiedy to zrobić. Taki sam mechanizm dotyczy wszystkich czynności, które cyklicznie podejmujemy w życiu - nauki, dbania o zdrowie, aktywności fizycznej, aktywności intelektualnej, świadomego odżywiania, ale również obżerania się, palenia, leżenia na kanapie, oglądania TV.

Najważniejsze jednak, że negatywne wzorce zachowań (nawyki, które maja negatywny wpływ na nas) można modelować i zmieniać w taki sposób, aby nawyki nas wspierały, a nie ograniczały. Pozytywne, świadome nawyki będą wspierać w realizacji postawionych celów i pomagać w osiąganiu sukcesów, bez względu jakie one są.

Filip Stratyński

Jest ekspertem w analizie finansów, budżetów i przepływów pieniędzy. Dzięki 18 letniemu doświadczeniu w tej materii potrafi skutecznie zbudować model automatyzacji przepływów finansów, uszczelnić wydatki i ocenić pod względem prawnym poszczególne zdarzenia gospodarcze. Od 15 lat prowadzi szkolenia, wykłady i prezentacje poświęcone temu zagadnieniu, szkoląc pracowników firm i instytucji. Od dzieciństwa związany ze sportem. Od 7 lat ściga się w triathlonie na długich dystansach. Poprzez sport wyrobił w sobie nawyk planowania i konsekwentnego realizowania poszczególnych punktów planu. Wykorzystując posiadane cechy i predyspozycje pomaga pozbyć się negatywnych nawyków zarówno w życiu jak i w portfelu. Poprzez planowane działania mobilizuje i uaktywnia osoby, które chcą „wstać z kanapy” i poprzez zmianę nawyków zmienić swoje życie, aby być bardziej atrakcyjnym, majętnym, świadomym i z wyższym poczuciem własnej wartości.

Kontakt:

konsultacje@filipstratynski.com

Tel: 513703534

Youtube link

https://www.youtube.com/channel/UCZ0GyVHgbbgxjKqo4YFMHtw

 

Portale społecznościowe