Ludzie kupują oczami

Dzień:
28.11.2021 (Niedziela)

Godzina:
16:00

Prowadzący:
Michał Dachowski

OPIS WYDARZENIA

LUDZIE KUPUJĄ OCZAMI

Ludzie kupują oczami, tego nie da się ukryć, prawda?
Dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie.
Na to, jak odbiorcy, czyli potencjalni klienci albo tzw. „Target” zobaczą i zapamiętają Twój biznes jako atrakcyjny lub przydatny dla siebie, wpływa nie tylko Twój profesjonalizm w branży, czy słowo niesione “pocztą pantoflową”.
Równie ważną rolę w procesie docierania do ludzi i sprzedaży tego, co chcemy sprzedać odgrywa to, jak wygląda koncepcyjnie i wizualnie naszych usług: logotyp, kolorystyka, fonty, strona internetowa oraz media społecznościowe – to wszystko składa się (lub też nie) na spójną całość, która jest naszą wizytówką.
Porozmawiajmy o tym, co prezentujemy na zewnątrz, co chcemy przekazać, z czym chcemy się kojarzyć, jak chcemy być postrzegani? Dlaczego logo, font i kolory przekładają się bezpośrednio na renomę i wizerunek marki? Czy logo usług fizjoterapeutycznych zawsze musi być kręgosłupem, a w przypadku trenerów kettlem? Kiedy i czy w ogóle wprowadzać zmiany do istniejących już elementów?

Michał Dachowski

Michał Dachowski jest nie tylko fizjoterapeutą z krwi i kości, pomagającym na co dzień w swoim gabinecie pacjentom po operacjach, z urazami ortopedycznymi, kontuzjami sportowymi etc. Michał jest też przedsiębiorcą, pomysłodawcą i współzałożycielem Studia zdrowego ciała i ruchu Fizjo4life.
Z niewielkiego gabinetu w 8 lat stworzył miejsce zatrudniające kilkudziesięciu świetnych specjalistów fizjoterapii i treningu, które każdego miesiąca pomaga tysiącom pacjentów.
Fascynuje go zdobywanie i dzielenie się doświadczeniami z gabinetów, dlatego prowadzi podcast fizjoterapeutyczny #DachowskiPyta, skierowany do branży, a także #talks4life, gdzie dyskutuje z innymi specjalistami o codziennych problemach każdego z nas. 
Michał na co dzień stara się nadawać ludzką twarz fizjoterapii i treningom. 
 

https://www.instagram.com/michal.dachowski.fizjo/

Portale społecznościowe