Kill the stress

Dzień:
21 stycznia 2023

Godzina:
13:00

Prowadzący:
Tomasz Majewski

OPIS WYDARZENIA

Kill the stress

W tym wykładzie przybliżę Ci o wiele bardziej czym jest stres, co to są stresory i jak sobie z nimi radzić. Porozmawiamy o biomechanice naszego mózgu oraz aspektach emocjonalnych stresu. Przeanalizuję rónież wspólnie z Wami hormon najbardziej powiązany ze stresem - kortyzol. Podczas tego wykładu podam Wam gotowe rozwiązania, które będziecie mogli natychmiast wprowadzić we własne życie, aby obniżyć poziom kortyzolu w swoim organiźmie. Na szczęście jest wiele sposobó jakimi możemy pomagać sobie każdego dnia z tym nieuchronnym elementem naszego życia w XXI wieku, czyli stresem. Ważne jest, aby być świadomym stresu oraz przygotowanym w odpowiednie narzędzia, które otrzymasz podczas mojego panelu.

Tomasz Majewski

Tomasz to niespotykana postać z niezwykłą osobowością. Jego głównym celem jest pomaganie drugiemu człowiekowi poprzez edukacje, oraz wspieranie podczas jego przemiany. Tomasz od zawsze miał holistyczne podejście do człowieka, nie tylko pracuje nad słabościami ze swoimi podopiecznymi poprzez trening fizyczny, lecz również wspiera ich mentalnie oraz edukuje żywieniowo.

Tomasz uzyskał i potwierdził najwyższe trenerskie kwalifikacje i jest jednym z egzaminatorów REP’S w Polsce. Od lat jest szkoleniowcem oraz prelegentem na konferencjach ogólnopolskich. Na codzień jest właścicielem centrum treningu personalnego, dietetyki i coachingu w Wodzisławiu Śląskim oraz wykładowcą na kierunku “Trener personalny”. Tomasz współpracuje również z lokalnymi sportowcami oraz klubami sportowymi. Udziela się społecznie poprzez wsparcie oraz wystąpienia edukacyjne na lokalnych wydarzeniach oraz w lokalnych placówkach wspierających mieszkańców.

Warto zaznaczyć, że Tomasz jest aktywnym trenerem personalnym/medycznyim i na codzień obcuje ze swoimi podopiecznymi zarówno w Wodzisławiu Śl jak i online.

Tomasz to regularny i doceniany prelegent na naszych konferencjach. Jego energia oraz pasja potrafią zarazić każdego, a jego wykłady z tematyki treningu mentalnego są nowością na polskim rynku.

Tomasz Majewski Fitvision

Mendego 12, 44-300 Wodzisław Śląski

574 326 000

 

Portale społecznościowe