Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, nie dojdziesz nigdzie

Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, nie dojdziesz nigdzie

Dzień:
19 listopada 2022

Godzina:
09:30

Prowadzący:
Anna Makowska

OPIS WYDARZENIA

Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, nie dojdziesz nigdzie

Nadaj kierunek swojemu życiu, wyznaczając cele warte Twojego zaangażowania

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyznaczyłeś już sobie cele w życiu, choćby te noworoczne. Istnieje również duża szansa na to, że Twój intelekt nie pozwolił Ci być zbyt kreatywnym w tym procesie.

A może wierzysz w to, że w ogóle nie jesteś kreatywna/kreatywny?

W tym module przedstawię Ci  3 typy celów oraz wytłumaczę, który z nich powinnaś/powinieneś wybrać, aby codziennie budzić się w pełni energii, z entuzjazmem i motywacją do działania. Dowiesz się również, w jakich dziedzinach życiowych powinnaś/powinieneś ustalić cele, aby uzyskać pełną satysfakcję i spełnienie.

 W tym module zapoznam Cię z Twoimi “mięśniami mentalnymi”, przedstawię techniki ich treningu oraz  pomogę Ci zrozumieć, jak możesz je wykorzystać nie tylko przy tworzeniu celów, ale również w życiu codziennym.

Anna Makowska

Jest certyfikowaną konsultantką Boba Proctora (Sekret), trenerką sukcesu (PSG z certyfikatem  QQI), trenerką jogi, trenerką rozwoju osobistego pracującą ze swoimi klientami na czterech płaszczyznach: mentalnej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Ania  działa na rynku międzynarodowym od 2017 roku, pomagając osobom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz małym firmom określać jasno cele oraz prowadzi ich w podróży do ich osiągania w sposób przyjemny i bez wypalenia. Na polskim rynku Ania współtworzy nowatorski program certyfikacji trenerów profilaktyki zdrowia. Autorka MODELU C.

Ania wspiera swoich klientów w znalezieniu przyczyn braku sukcesów i pożądanych rezultatów i w stworzeniu nowych wzorców myślowych, uczuciowych oraz nowych zachowań, które prowadzą ich do wybranych świadomie celów.

Ania jest pasjonatką metafizycznych praw natury, sama uczy prawa przyciągania i wibracji oraz manifestacji.

MyOver40 wybrało Anię do projektu “Planuję długie i lepsze życie”  ze względu na jej holistyczne podejście do człowieka jako złożonej, skomplikowanej jednostki. Jak Ania sama mówi o sobie, jest ona bardzo  uduchowioną osobą która twardo stąpa po ziemi. 

Na płaszczyźnie osobistej Ania przeszła wiele etapów życia: nałogi, ubóstwo, sprzątanie toalet, wieloletnią samotność, utratę bliskich osób, brak motywacji, energii i ambicji, ale również etapy takie jak: powrót do edukacji, pokochanie siebie, budowanie poczucia własnej wartości, sukces w biznesie oraz współtworzenie wspaniałej małej rodziny. 

Ania jest znakomitym przykładem siły umysłu i tego, że przy odpowiednim wsparciu można osiągnąć coś, co wydaje się w danym momencie nieosiągalne.

Na koniec zaproszę Cię do stworzenia wizji najlepszej wersji Swojego życia  oraz  pierwszego celu.

Czy jesteś gotowa/gotowy nadać nowy kierunek swoim dniom?  Zapraszam do kontaktu.

Email: aniacoachingnest@gmail.com

Portale społecznościowe