50 SPOSOBÓW NA ROZKOCHANIE KLIENTÓW W ZAJĘCIACH GRUPOWYCH

50 SPOSOBÓW NA ROZKOCHANIE KLIENTÓW W ZAJĘCIACH GRUPOWYCH

Dzień:
18.08.2020 (Wtorek)

Godzina:
11:30

Prowadzący:
Małgorzata Piasecka-Mróz

OPIS WYDARZENIA

Miarą jakości instruktora zajęć grupowych jest ilość stałych klientów na jego zajęciach. Co takie robią instruktorzy, na których zajęcia trudno się dostać, czy bycie świetnie wyszkolonym fachowcem, specjalistą dzisiaj wystarczy?

Klient z Pierwszaka nie staje się naszym Ambasadorem i stałym bywalcem przez przypadek, a budowanie długotrwałej relacji to nie tylko działania na sali. 69 sposobów na rozkochanie klientów w zajęciach grupowych – to zbiór sprawdzonych sposobów, spostrzeżeń, wyników badań i obserwacji. Uwaga - wykład tylko dla tych, którzy nie chcą być przeciętni. ;)

Małgorzata Piasecka-Mróz - Instruktor zajęć grupowych​,​ Indoor cycling​,​ Indoor walking​,​ TRX​,​ cross​,​ trener personalny​,​ trener przygotowania motorycznego. Od 8 lat właściciel​,​ menadżer i instruktor w klubie "Warsztat Formy" w Tychach. Prowadzone szkolenia: •Doradztwo i konsultacje dla klubów w ramach zespołu szkoleniowo-doradczego Espresso Fitness Business Solutions. •Program szkoleniowy Akademii Multisport Konferencje i szkolenia: Forum Fitness Bizness​,​ Kongres Body Life​,​ cykl szkoleń dla managerów Excellence for Fitness Industry ​,​ ICAN. Manager Roku 2016 wg Magazynu Fitness Biznes (kluby o powierzchni do 500m2) Certyfikowany konsultant metody DISC D3