DNA W BIZNESIE - MÓZG A SPRZEDAŻ

Dzień:
20.08.2020 (Czwartek)

Godzina:
13:00

Prowadzący:
Anna Urbańska

OPIS WYDARZENIA

DNA w biznesie - mózg a sprzedaż. Jak wykorzystać wiedzę o najnowszych badaniach nad mózgiem do budowania trwałych relacji i doskonałej komunikacji z klientem.
 
1. Czym jest DNA naszego mózgu i jak to wdrożyć w biznes.
2. Czym jest Biokomunikacja z klientem i jak ją wykorzystać na co dzień.
3. Jak dogadać się z „trudnym” klientem.
4. Jak skutecznie motywować klienta i co go demotywuje.
5. Jak przywiązać klienta do siebie.
 

Anna Urbańska

Master Trener Structogram, NeuroCoach, autorka książek

 

Zawodowo.

Jest Master Trenerem STRUCTOGRAMu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Mówią, że „koloruje” mózgi ludzkie.

 

Wiedzę zdobywa na szkoleniach u takich Mentorów jak: Anthony Robbins, Blair Singer, czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, DHL, Oracle czy Deutsche Bank, ale również z tymi mniejszymi, lokalnymi, małymi przedsiębiorcami.

 

Od 22-tu lat jest przedsiębiorcą. Zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych, którą od zbankrutowanej spółki współdoprowadziła do sieci 33 szkół, w systemie franczyzowym, w całej Polsce.

 

Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów.

Jest absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach.

Autorka 8 książek, m.in.: “Otrzep kolana i biegnij”, Mózg fabryka sukcesu”, Teraz autentyczność” oraz współautorka przewodników: Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność”i Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”, „DNA biznesu"czy charytatywnego projektu Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota”.

Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Prywatnie

Jest szczęśliwą kobietą, mamą dorosłego syna i żoną Górala. Kocha koty i ich styl życia. W roli kobiety odnajduje się każdego dnia, szczególnie kiedy zastanawia się, co na siebie włożyć albo kiedy szuka w torbie kluczy. Jest szefem, który czasem zbyt miękko podchodzi do swojego zespołu.

Nie ma dla niej nic ważniejszego, niż rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia.

Punktem przełomowym w jej życiu była śmierć brata – Krzysztofa, który odszedł w 1998 roku. Wtedy zmieniła w swoim życiu praktycznie wszystko, począwszy od życia zawodowego, po życie osobiste.

Żyje zgodnie z maksymą:”Miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”.

 

Ania współpracuje z ProFi Fitness School, gdzie prowadzi autorskie szkolenia skierowane do instruktorów fitness, trenerów personalnych, menadżerów i właścicieli klubów fitness:

SKUTECZNY INTRUKTOR I TRENER W RELACJI Z KLIENTEM

ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM W BRANŻY FITNESS

 

 

Portale społecznościowe