PILATES - ĆWICZENIA Z KLASYCZNEGO REPERTUARU NA MACIE

PILATES - ĆWICZENIA Z KLASYCZNEGO REPERTUARU NA MACIE

Dzień:
19.08.2020 (Środa)

Godzina:
14:30

Prowadzący:
Patryk Tomaszewski

OPIS WYDARZENIA

Pilates - Lekcja/Warsztat poprowadzi Patryk Tomaszewski

Plan lekcji pokazowej:
1. Rozgrzewka: ćwiczenia oddechowe, stabilizacja i wydłużanie osiowe.
2. Część wstępna: INTRO LEVEL ORDER, czyli podstawowe ćwiczenia z klasycznego repertuaru Pilates wraz z omówieniem techniki.
3. Część główna: wybrane ćwiczenia z klasycznego repertuaru i ciekawe modyfikacje na poziomie: basic, medium i advanced. Trening jedynie z ciężarem własnego ciała. 
4. Krótka relaksacja.
5. Czas na pytania i odpowiedzi. 

PATRYK TOMASZEWSKI - magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter fitness, jeden z głównych szkoleniowców i master trenerów Akademii Zdrofit. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd. 
Właściciel firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski', występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w zajęciach prozdrowotnych. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.