KALISTENIKA W TRENINGU PERSONALNYM

Dzień:
22.08.2020 (Sobota)

Godzina:
16:00

Prowadzący:
Mariusz Ratajski

OPIS WYDARZENIA

Nie od dzisiaj wiadomo, że trening z własną masą ciała daje nam dużo korzyści w aspekcie rozbudowy wytrzymałości oraz poprawy gibkości. Jednak czy można, wykorzystując tylko masę własnego ciała, zwiększyć masę mięśniową bądź zredukować zbędną tkankę tłuszczową? Co z aspektem zdrowotnym? Jak prowadzić treningi aby były bezpieczne i skuteczne na różnym stopniu zaawansowania trenujących?

Warsztat skierowany jest dla osób aktywnie trenujących, trenerów personalnych, pasjonatów sportów siłowych oraz każdej osoby pragnącej zwiększyć zasób swojej wiedzy i poszerzyć horyzonty treningowe.

 Wiedza zdobyta na tym warsztacie pomoże Ci rzucić nowe, świeże spojrzenie na sale treningową zwiększając jej rozmiary. Dzięki niej właściwie poprowadzimy trening w zupełnie innym, nowym wydaniu dostarczając niecodziennych bodźców treningowych.

Nauczymy się jak dzięki kalistenice zadbać o zdrowie, wybudować górę mięśni twardych niczym stal bądź pozbyć się uciążliwej tkanki tłuszczowej.

Mgr Mariusz Ratajski, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Obecnie wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie, na kierunku Wychowanie fizyczne.

Możecie go zobaczyć również w roli trenera personalnego, trenera pływania, instruktora trójboju siłowego i lekkiej atletyki. Od dłuższego czasu realizuje się także jako szkoleniowiec, prowadząc liczne seminaria, prelekcje i warsztaty. Ze sportem związany jest od dziecka, trenując aktywnie od prawie 30 lat.

Dzięki wieloletniej praktyce oraz nieustannemu zagłębianiu swojej wiedzy, jest najlepszy
w tym co robi i właśnie dlatego można mu zaufać.

Wiedza, którą przekazuje ma solidne fundamenty, poprzez weryfikowanie i rzetelne sprawdzanie najnowszych badań naukowych.

Żyje według maksymy znanego amerykańskiego pisarza F Scott Fitzgerald’ a „Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa”, dodając do tego, że poznaną wiedzą należy się dzielić.

Możecie go zaobserwować na:

Facebook – Trener Personalny Mariusz Ratajski

Instagram – trener_mariusz_ratajski

Youtube – Viking Workout

Tik Tok – viking_workout

Gdzie znajdziecie ogrom wiedzy, zdjęcia, filmy, ciekawostki i inne rzeczy, ze świata sportu i nie tylko.