SKUTECZNE METODY ZWIĘKSZENIA FREKWENCJI NA ZAJĘCIACH GRUPOWYCH

SKUTECZNE METODY ZWIĘKSZENIA FREKWENCJI NA ZAJĘCIACH GRUPOWYCH

Dzień:
20.08.2020 (Czwartek)

Godzina:
16:00

Prowadzący:
Kamila Nowowiejska

OPIS WYDARZENIA

Skuteczne metody zwiększenia frekwencji na zajęciach grupowych.
Czy wiesz jak zbudować nawyk treningowy swoich klientów? Jak ich zmotywować do wspólnej treningowej zabawy? Jak sprawić, aby przychodzili do Ciebie regularnie i jeszcze zachęcali swoich znajomych do trenowania z Tobą?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie podczas godzinnego warsztatu, na który Was serdecznie zapraszam. Na pewno będzie inspirująco, motywująco i pasjonująco... 
 
Kamila Nowowiejska - w branży fitness od ponad 15 lat. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe marketing sportu na SGH, marketing internetowy oraz coaching profesjonalny na ALK. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu zarządzania i marketingu oraz szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na co dzień zafascynowana pracą z ludźmi i zmianą ich nawyków żywieniowych oraz treningowych. Prowadzi zajęcia fitness w sieci klubów Total Fitness, Zdrofit oraz w studiu butikowym Sense w Warszawie, zaś zajęcia online w Better Body, Better Mind. Szkoleniowiec Polskiej Akademii Sportu. Współtwórczyni marki Better Body Studio, a także odpowiedzialna za dobór trenerów i realizację programów treningowych dla aplikacji fitness Fitnoteq. Z sukcesem rozwinęła szkołę fitness Reebok University, wprowadzając m.in. do sprzedaży nowe programy treningowe, warsztaty oraz konwencje. W tym roku, podczas lockdownu zorganizowała pierwszą konwencję fitness online - Better Body, Better Mind Fitness Convention oraz współpracowała przy organizacji konkursu na Trenera Roku 2020/ online organizowanego przez Lif-e Polska. Ekspert branżowy portalu Branża Fitness. 
 

Portale społecznościowe