Chcesz być zdrowy, ale nie chce Ci się ćwiczyć?

Chcesz być zdrowy, ale nie chce Ci się ćwiczyć?

Dzień:
19 listopada 2022

Godzina:
10:00

Prowadzący:
Justyna Wenecka

OPIS WYDARZENIA

 .

Chcesz być zdrowy, ale nie chce Ci się ćwiczyć? Zapomnij! Poznaj 5 kroków do poprawy Twojej aktywności fizycznej.

Wiem, nie lubisz ćwiczyć. A może nawet lubisz, ćwiczysz 3x w tygodniu po 30 min i myślisz, że jesteś zdrowy? To już są stare, nieaktualne dane! Najnowsze badania wskazują, że nasze przemęczone ciała wymagają znacznie więcej ruchu niż jeszcze dziesięć lat temu. Tendencja spadkowa w naszej kondycji nie nastraja optymizmem, a mówiąc bardziej dosadnie - jest coraz gorzej.

Z praktyki wiem, że na sukces składa się wiele czynników. Jednak, aby zacząć i wytrwać trzeba wiedzieć jak w ogóle zacząć i na co masz  realny wpływ. Zajmiemy się zatem faktami i brutalną prawdą o Tobie samym.

Podczas naszego spotkania postawimy wspólnie pierwszy krok do zrozumienia siebie. Zdiagnozujemy punkty newralgiczne i określimy status quo. Nauczę Cię estymować ile i jakiego ruchu potrzebuje Twoje ciało, aby sprawnie i dobrze funkcjonować. Określimy Twoje przekonania blokujące Cię przed osiąganiem sukcesów na polu aktywności fizycznej. Dowiesz się co motywuje akurat Ciebie i dlaczego źle korzystasz z motywacji. Wykonamy testy praktyczne badające Twój zastany poziom witalności i kondycję. Jesteś gotowy? Zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Justyna Wenecka

Justyna Wenecka jest doświadczonym trenerem personalnym, doradcą aktywności fizycznej, mówcą publicznym, twórcą Trenuj Lepiej Podcast  i autorem licznych publikacji z dziedziny fitness. Współtworzy standardy pracy trenerów personalnych na polskim rynku oraz nowatorski program certyfikacji trenerów profilaktyki zdrowia.

MyOver40 wybrało Justynę jako prowadzącą kurs Planuję długie i lepsze życie ze względu na jej strategiczne i metodyczne podejście do procesu przywracania i rozwijania naturalnej (i zapomnianej) potrzeby ruchu. W pracy trenera specjalizuje się w treningu siłowym,  treningu poprawiającym gibkość i mobilność ciała oraz opracowywaniu diet wspomagających cele treningowe. Jak sama mówi - “To nie z Tobą jest coś nie tak tylko Twoje nawyki wymagają świeżego spojrzenia i ewaluacji. Zmiana jest na wyciągnięcie ręki, a wszystko zaczyna się od decyzji.”

Justyna sama jest idealnym przykładem tego, że dobra decyzja może zmienić życie. Rzuciła wieloletnią pracę w marketingu i sprzedaży i całkowicie oddała się trenowaniu osób, które - tak jak kiedyś ona -  pogubiły się w dbaniu o siebie, przesiadują długie godziny, cierpią na przewlekły stres, brak motywacji, a ich lista zadań nie ma końca. Justyna udowadnia, że wszystko da się zmienić, można żyć inaczej, można cieszyć się życiem, robić to co się kocha i mieć przy tym czas na zdrowie. 

 

Profil REPs Polska

Portale społecznościowe